Android 10 güncellemesini Galaxy S10, S10+ ve S10e aldı!

0
Galaxy s10, S10+ ve S10e Android 10

29 Kasım 2019 Güncelleme: Haberde geçen Galaxy S8 Android 10 güncelleme bilgisi hatalıdır. Gerekli revize yapılmıştır. Bilginize sunarız.

Samsung’un şu anda en güncel Galaxy S serisi modellerine Android 10 güncellemesi geldi. Galaxy S10 serisindeki Galaxy S10, S10+ ve S10e modellerine Android 10 güncellemesi önce beta süreci ile dağıtılmaya başladı. Ardında da herkese açık bir şekilde dağıtıma başladı.

One UI 2.0 kullanıcı arayüzü ile sunulmaya başlayan Android 10 güncellemesi ilk olarak Almanya’da dağıtılmaya başladı. Güncellemenin tüm cihazlara ulaşması zaman alacaktır. Güncelleme kontrollerini manuel olarak sağlamayı unutmayın. Güncellemenin kod numarası ise G97*FXXU3BSKO şeklinde.

Samsung Android 10 Güncellemeleri

Samsung bu sefer güncelleme konusunda başarılı diyebilir miyiz? Bu sorunun yanıtını sizlere bırakıyoruz. Geçen yıl çıkan Galaxy S9 serisi için ise Türkiye için planlanan güncelleme tarihi 26 Aralık 2019 olarak belirtilmiş. Galaxy S8 serisi için de planlanan tarih 27 Şubat 2020 olarak belirtilmiş.

Galaxy S serisi modeller için Android 10 güncelleme için planlanan tarihlere Samsung’un guncelmiyiz.com adresinden kontrol edebilirsiniz.

Şubat ayında İspanya’nın Barcelona şehrinde gerçekleşecek MWC 2020 (Mobil Dünya Kongresi) öncesi ya da sonrası yeni Galaxy S serisini tanıtmasını bekliyoruz. Galaxy Note 10 modelinde olduğu gibi ön kamera ekrana gömülü olarak gelecek gibi gözüküyor.

Samsung Galaxy S10, S10+ ve S10e Android 10 Güncellemesi

Gelen güncellemenin boyutu ise yukarıdaki görselde de görüldüğü üzere yaklaşık 2 GB boyutunda. Gelen güncelleme ile One UI kullanıcı arayüzünün 2.0 sürümü de Galaxy S10 serisine geliyor.

Düşen fiyatları ile Galaxy S10 serisi tepe modeller arasında güncelliğini ve alınabilirliğini bir süre daha koruyacağa benziyor.

Daha fazlası için teknokroki.com adresini takipte kalın. İçeriklerimizden anında haberdar olmak için tarayıcı bildirimlerini açmayı unutmayın.

Cevapla

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz