Amazfit Pop Pro! Uygun fiyatlı premium akıllı saat!

0
Amazfit Pop Pro Geliyor

Google News Abone Ol

Geçtiğimiz günlerde Huami markasının ülkemize giriş yapacağı duyurulmuştu. Huami, Xiaomi bünyesinde faaliyet gösteren akıllı giyilebilir cihazları tek bir çatı altında toplayan alt bir marka konumunda. Huami’nin yeni akıllı saat modeli Amazfit Pop Pro tanıtım tarihine kısa bir süre kala özellikleri ve tanıtım tarihi belli oldu.

Çin içinde yeni tanıtılan Amazfit Pop modelinin Pro versiyonu olacak akıllı saat modeli 1 Aralık tarihinde tanıtılacak. Tanıtım tarihine ek olarak akıllı saate ait birtakım özellikler ortaya çıktı. Sızan özelliklere baktığımızda 1.43 inç boyutunda OLED bir ekran, NFC ve 24 saat kalp atışı takibi olması bekleniyor. Desteklenecek spor modu sayısı ise 60’tan fazla.

Amazfit Pop Pro modelinde yerleşik GPS ve yerleşik mikrofon özellikleri de yer alıyor olacak. Bu özellik Amazfit Pop modelinden ayrıştıran özelliklerden.

Amazfit Pop modeli 349 yuan fiyat etiketiyle satılıyor. Amazfit Pop Pro modelinin fiyatıyla ilgili bir açıklama Huami tarafından gelmese de tahminler bulunuyor. Tahminlere göre modelin fiyatı 399 yuan seviyesinde olabilir. Bu değer 60 $ altı bir fiyatı işaret ediyor ki bu değer bazı markalardaki akıllı bileklik modellerinin fiyatlarıyla benzer bir seviyeye denk geliyor. Ülkemizdeki yüksek kura rağmen 1000 ₺ altı bir fiyat etiketiyle ülkemizde satışa sunulma potansiyeli taşıyor. Model bunu başarabilirse büyük ilgi görecektir.

Cevapla

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz