7000 mAh kapasiteli Galaxy M12 sızdırıldı!

0
7000 mAh Kapasiteli Galaxy M12

Samsung bir geleneğe sahip. Şirket daha pahalı öncül modellerde yer alan özelliklerin bir kısmını ardıl daha ucuz modellerde yer verme gibi bir geleneği olan bir şirket. Daha önce duyurulan Galaxy M51 modelindeki 7000 mAh batarya kapasitesi Galayx M serisindeki daha uygun fiyatlı bir model olan Galaxy M12 de göreceğiz.

Onleaks tarafından sızdırılan bilgilere göre Galaxy M12 modelinde de 7000 mAh batarya kapasitesi bizleri bekliyor. Ekran olarak da Infinity-U (Sonsuz-U) ekran ile geliyor. Ekran boyutunun da 6,5″ olacağını belirtelim.

Galaxy M12

Kamera bölümü bir kare şeklinde ayrıştırılmış durumda. Kasanın arka kısmında iki farklı alan ile kontrast oluşturulmuş. Farklı markalardan esinlenilmişe benziyor. Telefonda yer alan 7000 mAh batarya kapasitesine rağmen kalınlık değeri 8,9 mm seviyesi ile makul bir seviyede görünüyor.

Galaxy M12

Ekrandan parmak okuyucuya sahip Galaxy M12 daha önce duyurulan Galaxy M42 5G modeli ile oldukça benzeşiyor. Aynı olduğunu bile söyleyebiliriz.

Daha fazlası için TeknoKroki yi takipte kalın. İçeriklerimizden anında haberdar olmak için tarayıcı bildirimlerini açmayı unutmayın.

Cevapla

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz