galaxy s8 kavisli geliyor(s7 edge)

Samsung’un Galaxy S8 modeli ile ilgili bir çok kez haberler ile karşınızda olduk. Yeni iddialara göre Samsung, Galaxy S8 modelinde iki farklı versiyon sunacak.

 

galaxy s8 kavisli geliyor(s7 edge)

Önümüzdeki yıl – yani 2017 – çıkaracağı yeni Galaxy S serisi olan S8 serisinde iki model ye alacak. Bir modelin son 2 serisinde olduğu gibi 5″ boyutlarında olacağı ve S8 Plus modelinin de 6″ boyutunda olacağı yönünde iddialar mevcut. Daha önceki haberlerimizde sizlere Samsung’un yeni Galaxy S8 serisini Mobil Dünya Kongresi’nden daha sonra tanıtabileceği belirtmiştik. Mobil Dünya Kongresi yerine Nisan ayında New York’ta bir etkinlikte tanıtabileceğini sizlere aktarmıştık.

Samsung kasa boyutunu fazla büyütmeden 6″ ekranı Note 7 modelindeki 5.7″ ekrana sahip kasadaki boyutlarla benzer tutmak istiyor. Yine iddialara göre Samsung bu yılki S serisinde fiziksel butonunu kaldırabilir. Eğer Samsung böyle bir hamle yaparsa bana göre Samsung’u Samsung yapan en önemli unsur ortadan kalkacaktır.

Samsung da bir çok firmanın yaptığı gibi prototip ürünler üretiyor. Cihaz ile tasarımsal bilgilerin tutarlı bir şekilde iddia edilmesini bu gibi faktörlere bağlayabiliriz.

Ayrıca her iki modelin de Galaxy S7 Edge modelinde olduğu gibi kavisli ekranlar ile geleceğini belirtelim. Kavisli ekranların S7 Edge modelinde olduğundan daha farklı olmasını bekliyoruz. Zamanı geldiğinde tüm bu bilgilerin ne kadar doğru olduğunu göreceğiz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz