5G Desteğiyle Geliyorlar! LG G8 ve Galaxy S10!

0
LG G8 ve Galaxy S10 5G Desteği

Tüm dünyada 5G mobil bağlantı çalışmaların sürdüğü günlerde Güney Koreli LG ve Samsung’da birer sürpriz gelebilir. Pek de sürpriz olarak da görülmeyebilir bu detay. Tepe moddel cihazlar genellikle güncel teknolojileri bünyelerinde barındırırlar.

LG ve Samsung 2019 yılında – her sene olduğu gibi – Barcelona’da gerçekleşecek Mobil Dünya Kongresi (Mobile World Congress)’nde tanıtmaları beklenen yeni tepe modellerinde 5G desteğini de duyurabilirler.

LG G8 ve Galaxy S10 5G Desteği

LG G8 5G desteği

LG G8 ve Galaxy S10 modelleri 5G desteğine sahip ilk modeller olabilirler. Burada yola çıkacak iki modelde de en güncel Qualcomm işlemcisinin yer alacağını öngörebiliriz. Daha önce sizlerle Galaxy S10 serisi ile ilgili detayları iletmiştik.

Samsung Galaxy S10 Serisi Sürprizle ile Geliyor!

LG uzunca bir süredir yakaladığı başarıyı koruyamamakla birlikte gerilemeye de devam ediyor. Tüm dünyadan ilgililerin yakından takip edeceği MWC’de yapacağı bu önemli duyuru ile dikkatleri üzerinde toplama şansına sahip.

Uygun fiyata satılan akıllı telefonların genel kullanıcı kitlesinin ihtiyaçlarına cevap vermenin ötesine geçmesi ile birlikte tepe model akıllı telefon kategorisindeki satış hacmi düşünüldüğü gibi gitmeyecek gibi görünüyor. Bu nedenle firmalar fark yaratabilmek adına kullanabilecekleri teknolojileri kullanma konusunda artık daha eli açık davranmak zorunda kalıyorlar.

Galaxy S10 5G desteği

Örnekler ile açıklayacak olursak Huawei’nin Samsung’a oranla daha fazla özelliği sunması firmayı Samsung’un önüne geçirmişti. Güney Koreli Samsung özellikle Galaxy S6 serisinden bu yana agresif bir değişiklik yapmadığı yönünde eleştriliyor. Bu yılki modeller ile bakalım bu kanıyı değiştirebilecek mi?

Daha fazlası için bizi takipte kalın. İçeriklerimizdan anında haberdar olmak için tarayıcı bildirimlerini açmayı unutmayın.

Cevapla

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz