mobil-imza-vodafone

Son dönemlerde Turkcell ve Türk Telekom’un fiyat zammı yapmasından sonra Vodafone FreeZone paketlerinden de bahsedelim istiyorum.

Öncelikle FreeZone’lu olmak için 18-25 yaş arasında olman gerekiyor. (Hat sahibi olup da abone olacaklar için)

Eğer hattını 18 yaş altında olup kendi adına almak istersen veli/vasinle en yakın Noter’e giderek muvafakatname formu doldurman gerekli.

Tabiri caizse, öğrenci işi paketler olarak adlandırdığım bu paketleri sizlere göstereceğim.

SMS içeriği biraz az olsa da sınırsız WhatsApp özelliği ile öğrencinin yanında (Görüntülü ve sesli aramalar hariç konum, fotoğraf, kişi vb paylaşımlar pakete dâhil)

Not: bu paketler faturasız paketlerdir. Faturalı hat almak için direkt numara taşıma yapabilir veya sıfır numarayı adresinize kadar isteyebilirsiniz.

Enflasyonla Topyekûn Mücadele kampanyasında yer alan Vodafone, gerçekten çok güzel paketler sunuyor. Hakkını vermek lazım.

İlk paketimiz: 2 GB internet, 750 dakika, 250 SMS ve sınırsız WhatsApp paketi yer alıyor. Paketin adı: Saçma Güzel 2

İkinci paket ise: Saçma Güzel 4

Bu paketteki tek fark 4 GB içermesidir. Sınırsız WhatsApp faydası yine dâhildir.

Üçüncü paket Saçma Güzel 8 paketidir.

Bu pakette içerikler biraz farklılaşıyor; nasıl mı? Bu pakette 4 GB normal, 4 GB ‘de seçeceğiniz uygulamada geçerli olacak şekilde ayarlanıyor. Ayrıca 500 dakika her yöne araması da var. Instagram, Spotify ve YouTube’dan birini seçmelisiniz. Ancak dikkatli olun bu fayda 12 ay boyunca değişmeyecek.

Hattı açtırdıktan ve paketi de yaptıktan sonra bu faydayı Vodafone Yanımda uygulamasından, 542 müşteri hizmetlerinden ya da bayiiden yaptırabilirsin.

 

Veee geldik son pakete: Saçma Güzel 14 bu tarifede de 750 dakika, 250 SMS ve 7 GB internet var. Burada da seçtiğiniz uygulamada geçerli ek 7 GB olacaktır.

 

Yeni faturasız hat bedlei vergiler dahil 69 TL’dir. İçinde 35 TL hediyesiyle verilir. Saçma Güzel 4 paketini alabilirsiniz. Ancak farklı ve ucuz hatlarda vardı. Bayii ile görüşmenizi öneriyorum.

Tarife detayları: https://www.vodafone.com.tr/freezone/tarife/index.php#faturasiz

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz