Turkcell’den Sponsorlu Hat Kampanyası!

0

TURKCELL İLETİŞİM HİZMETLERİ A.Ş. (TURKCELL)’den yeni bir Hazır Kart satın almanız durumunda sunulan bir kampanyadır. Şimdi kampanya şöyle;

Adınıza kayıtlı bir TURKCELL Faturalı Hat‘tınız varsa ve 6 aydır aktifse; herhangi bir kara listeye girme, borçtan dolayı kapanma durumu yoksa size en yakın TURKCELL İLETİŞİM MERKEZİ‘ne giderek kendi adınıza bir Hazır Kart alırken doğan Telsiz Ruhsatname ve Özel İletişim Vergilerini Faturalı Hat‘tınza 12 eşit takisle yansıtıp o an bir bedel ödemeden yeni bir Hazır Kart’lı numara alabileceksiniz.

Şartlarını ise hemen aşağıda bulabilirsiniz. Gittiğiniz TURKCELL İLETİŞİM MERKEZİ eğer bunlar böyle değil derse, siteyi açıp gösterin yine değil derse 532’yi arayın orada konuşun ve yaptırın işinizi. 🙂

Şartlar;

Yeni bir ön ödemeli bireysel hat almak isteyen Bireysel Faturalı Turkcell müşterisi, bu kampanya sayesinde ön ödemeli yeni tesis hattının  açılış anında oluşan-  Yeni Tesis ve Özel İletişim – vergilerini dilerse açılış anında peşin ödemek  yerine faturalı hattının faturasında 12 eşit taksitle ödeme avantajına sahip olabilecektir. Bu durumda ön ödemeli hattın açılış vergilerine, faturalı hat sponsorluk yapacaktır. Faturalı hattın ön ödemeli yeni tesis hattın açılış vergilerine sponsor olabilmesi için aşağıdaki koşulları sağlıyor olması gerekli.
Sponsor hattın sağlaması gereken koşullar:

  • Faturalı hat ve ön ödemeli yeni tesis hat aynı TCKN’ye bağlı olmalı ve TCKN bazında fatura borcu olmamalıdır.
  • Faturalı hat en az 6 aydır Turkcell’de ve faturalı olarak bulunuyor olmalı, sahtecilik ve kredi sistemlerindeki kontrolleri olumlu olmalı, bireysel ve T.C. uyruklu olmalıdır.
  • Sponsor olacak faturalı hat, kara listede olmamalı, eksik sabit evrakı bulunmamalı ve borç kapaması olmamalıdır.

Sponsor olan faturalı hat, 12 ay içinde sadece bir ön ödemeli hatta sponsor olabilir. Eğer 12 ay içindeki her hangi bir dönemde, faturalı hat iptal edilirse, ödeme tipi değişikliği, devir, numara taşıma işlemlerinden birini gerçekleştirirse, ön ödemeli hattın açılış vergi taksitlerinin geri kalan kısmı tek seferde faturalı hattın son faturasına yansıtılır.

 

Detaylar ve  daha fazla bilgi için: Sponsorlu Hat

Başka bir haberimizde görüşmek üzere…

Cevapla

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz