Turkcell’den Sevgililer Gününe Özel Fırsatlar Son Gün 15 Şubat!

0

Biliyorsunuzdur ki, 14 Şubat Sevgililer Günü. Turkcell‘de bu günde sevgilinizi mutlu edebilmenizi kolaylaştırmak için, birkaç kampanya yapmış durumda. 

 

İKİ IPHONE’DAN BİRİ %50 İNDİRİMLİ ALINABİLECEK!

TURKCELL Sevgililer Günü’ne özel iki adet Apple iPhone cihaz alırsanız ikincisini %50 verecek.  Kampanya kapsamında; Apple iPhone 7 (128 GB) alanlara, Apple iPhone 6s (16 GB) yarı fiyatına verilecek. Bununla sınırlı mı? Hayır; daha birçok güzel fırsat yer alıyor.

 

 

SEÇİLİ ANDROID CİHAZLARDAN BİRİNİ ALANA İLK 4 TAKSİTİ TURKCELL’DEN!

Samsung Galaxy A8, General Mobile 6 Lifecell alanların ilk 4 taksiti Turkcell’den! Evet yanlış okumadınız. 12, 24, 36 ve 48 ay vade seçeneklerinin olduğu cihazları değerlendirebilirsiniz. Ayrıca Apple iPhone 8 (256 GB) alacaklara ise Turkcell ilk 3 taksitini ödeyecek. Kampanya doğrultusunda Trust marka hoparlör, kulaklıklarından  bir tane satın alana ikincisi de Turkcell’den hediye edilecek. 

  

 

Taksitli cihaz satın alma olayı ise; Turkcell Finansman A.Ş. kredi limitinizin yetmesi durumunda yapılabiliyor. Ne kadar Turkcell’li olduğunuz, ne kadar fatura ödediğiniz ve özellikle ‘gününde ödediğiniz’ kontrol edilip şirketçe size sunulur. General Mobile için yaklaşık 1400 TL olması yeterlidir yani. Ancak iPhone 8’i alacaksanız 12, 24, 36, 48 aya göre limitiniz olmalıdır. TİM’lere giderek öğrenebilirsiniz.

Kampanya sadece TİM (Turkcell İletişim Merkez’inden) veya https://turkcell.com.tr den yapılacak alışverişlerde geçerlidir. Elinizi çabuk tutun Turkcell’liler!

Kaynak: https://medya.turkcell.com.tr/bulletins/sevgiliye-en-guzel-teknolojik-surpriz-turkcellde/

Başka bir yazımızda görüşmek üzere, hoşça kalın.

Cevapla

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz