Turkcell’den Otomatik Ödeme Talimatı Verenlere Özel Ücretsiz 2 GB!

0

Turkcell‘den Faturalı Ses Hattı almış olan müşteriler, otomatik ödeme talimatı verdiğinde bir ay geçerli 2 GB cepten internet kazanacaktır. Kampanyadan yararlanmak için; otomatik ödeme talimatı vermelisiniz. Bu talimatla bankanızca, faturanız otomatik ödenmeli. Ödeme yapılır yapılmaz 2 GB internet yüklenecektir. Bankacılıktan vermenize gerek yok. https://turkcell.com.tr/hesabim a kredi kartı / banka kartı bilgilerinizi girip vererek talimat verebilirsiniz.

  • Paket bitiminde veya 1 ay kullanım süresi dolduğunda başka internet paketi yoksa kullanımlarınız, kendi tarifeniz üzerinden ücretlenecektir.
  • Bir müşteri bu kampanyadan sadece bir kez yararlanabilir. Bu kampanya için aylık 150.000 katılım limiti bulunmaktadır.
  • Turkcell, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin internet paketleri ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
  • Ücretlendirme periyodu Faturalı hatlar için 1 KB’dir. Hediye MB’lar üçüncü şahıslara transfer edilemez. Dönem sonuna kadar kullanılmayan MB bir sonraki döneme devretmez.

Kampanya ile ilgili tüm detaylar için: Otomatik ödeme talimatı

Başka bir haberimizde görüşmek üzere; hoşça kalın.

Cevapla

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz