Turkcell’den güzel bir kampanya var.

Adı da”Faturanın Yarısı Bizden ”

Bu kampanya 15/02/2017’ye kadar yeni kontratlı paket alımlarında geçerli olacaktır.

Detaylar aynen şöyle;

  • turkcell.com.tr veya hesabım uygulaması üzerinden yıllık abonelikle faturalı bir paket satın alan müşteriler, ilk faturası çıkmadan en geç iki gün önce YARISIBIZDEN yazarak 2200’a  göndererek kampanyaya katılmış olacaklardır. Örneğin fatura kesim tarihi ayın 25’i olan bir müşteri ayın 23’ünde 23:59’a kadar sms atarak kampanyaya katılım sağlayabilir.
  • Kampanya kapsamında faturasızdan yıllık abonelikle faturalı hatta geçiş yapan müşterilerimiz, kontratı devam ederken daha yüksek tutarlı bir pakete geçip kontratını yenileyen müşterilerimiz, yıllık abonelik ile faturalı numara taşıma işlemi yapan müşterilerimiz, yıllık abonelikle faturalı yeni hat alan müşterilerimiz, YARISIBIZDEN yazıp 2200’a göndererek gelen aktiflenme SMS ile kampanyaya katılabilirler.
  • Kampanya 23.01.2017 – 15.02.2017 tarihleri arasında geçerlidir.
  • Kampanyaya katılım aylık 25.000 adetle sınırlıdır.
  • Akıllı telefon, aksesuar, tablet gibi ürünlerin kontrat bedelleri kampanya kapsamında değildir.
  • Aylık ya da yıllık abonelikleri bulunan ürün ve servisler kampanya kapsamında değildir.
  • Kampanya ile tüm değişiklik haklarını Turkcell saklı tutar.

Turkcell böyle bir kampanya yaparak müşteri sayısını arttıracak şüphe yok, lakin tüm operatörler bu hatayı yapıyor diyelim siz 10 yıllık abone iken, yeni müşteri a paketini 30’a alırken siz 50 ye alırsınız. Eski müşterilerinizi düşünmelisiniz. Böyle hataları yapmamaları lâzım. 12ay kontratınız bittiyse geçmiş olsun eski müşteri kazık tarife demektir. Bende Türk Telekom abonesiyim Mayıs’ta bitecek taahhütle pahalı paketler bizi bekler 🙂

 

Kampanya linki: Turkcell-Faturalı-hatlar

Başka bir haberimizde daha görüşmek üzere, saygılarımla CEVAT EMRE KOYUN

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz