TURKCELL 15 Temmuz 2019

Ülkemizde gerçekleştirilen darbe girişiminin 3. yıl dönümünde Türkiye’nin ilk dijital operatörü TURKCELL bütün şehit eş ve çocuklarının ve/veya gazilerin iki ay boyunca paket ücretini karşılayacak.

TURKCELL CEO’sunun yaptığı açıklama ile doğrulanan haber, bütün şehit eş ve çocuklarının ve/veya gazilerin (Turkcell abonesi olan) başvurması koşuluyla iki ay boyunca hiçbir paket ücreti talep edilmeyecek.

Kampanya kapsamında şehit / gazi eşi veya çocuğu olmanız yeterli.

Faturalı tüm tarifelerde yüzde 25 indirim ve faturasız tüm tarifelerin paketlerinde yüzde 25 daha fazla kullanım sağlıyor. Tüm bunlar için ilgili durumları gösterir rapor veya kimlik ile başvurmak yeterli oluyor.

– Meydanlardaki programlara ücretsiz WiFi

Turkcell ayrıca Demokrasi ve Şehitleri Anma Programlarına katılacak vatandaşlarla dayanışma amacıyla, Türkiye’nin pek çok ilindeki etkinlik alanlarında ücretsiz WiFi sağlıyor.

15 Temmuz 2019 saat 00.00’dan 16 Temmuz 2019 sabahına kadar sunulacak olan hizmetten yararlanmak isteyenlerin, cihazlarında Turkcell Wi-Fi bağlantı ismini seçmeleri yeterli olacak.

– “İnsanımıza layık olduğu hizmeti sunmak için çalışmalarımızı sürdürdük”

Turkcell Genel Müdürü Murat Erkan, şirket olarak her zaman şehit yakınlarının ve gazilerin yanında olduklarını belirterek, şunları kaydetti:

“Tarihimizin en büyük ihanet hareketinin yaşandığı 15 Temmuz 2016 gecesinde en hızlı hareket eden şirketlerden birisi olarak ülkemize, demokrasiye ve birbirimize bağlılığımızı açıkça ortaya koymuştuk. Bu bağlamda ülkesine ve demokrasisine sahip çıkan halkımızın birbirleriyle haberleşmesi için ‘Acil Durum Paketi’ hazırlamıştık.

Aradan geçen sürede Türkiye’nin Turkcell’i olarak, ülkemize her alanda değer katmak ve insanımıza layık olduğu hizmeti sunmak için çalışmalarımızı aralıksız sürdürdük. Bu vesileyle ülkemiz için can veren tüm kahraman şehitlerimizi ve gazilerimizi minnetle bir kez daha anıyoruz.”

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz