Turkcell Turbo Fırsat Avantaj Plus Yöresel Paket

0
TURKCELL logo

Turkcell Turbo Fırsat Avantaj Plus Yörsel Paket olarak nitelendirdiğimiz, Fırsat Avantaj Plus tarifesi; yeni müşterilere yönelik bir teklif. Ancak ülkemizin 81 ilinde geçerli olmayan bir teklif. Belirli illerden alınan yeni hatlar, numara taşımalar ve 90 gün içerisinde yine faturasız hattan faturalı hatta geçmiş olanlar için de uygun olan bir tekliftir.

Yaklaşık 20 ilde sunulan kampanyayla birlikte 12 fatura dönemi boyunca her yöne 500 dakika 10 GB internet ve 100 SMS’i 49,90 TL’den alabiliyorsunuz. Taahhüt vermeden alırsanız tarife fiyatı yine 49,90 TL olur ancak internet 5 GB olarak tanımlanır.

TURKCELL fatura taksitlendirme

Turkcell Turbo Fırsat Avantaj Plus Yöresel Paket Fırsatı

Aşağıdaki illerde ikamet eden yeni müşteriler ve yeni numara taşıyacak / alacak müşteriler yararlanabilirler:

Kampanya 11.07.2019 itibariyle; Adana, Afyon, Antalya, Aydın, Balıkesir, Bursa, Denizli, Edirne, Gaziantep, Hatay, İzmir, Konya, Mersin, Sakarya, Şanlıurfa ve Sivas’tan yeni hat alımlarında, numara taşıma ya da faturasızdan faturalıya geçerek gelenler faydalanabilir. Bu illerde yer TİM’lere giderek bu tarifeyi seçmeniz gerekmektedir.

07.08.2019 itibariyle; Manisa, Tekirdağ, Samsun, Van, Zonguldak ve Ağrı illerinde de ikamet eden Turkcell’liler ve olacaklar, bu tarifeyi satın alabilirler.

Tarife tanımlandıktan sonra daha önce Platinum, GNÇ veya Lifecell paketlere gelerek ilk ay hediye internetten faydalanmamış olan müşterilere ilk ay 20 GB hediye ediliyor. Bu paket 365 günde iki defa ve 2 ayda 1’er defa olmak üzere bir takvim yılında 2 kere tanımlanıyor. Yani kontrat süresince iki kere 20 GB ek hediye (aylık) almış oluyorsunuz.

İnternet katlama faydası aylık 35 TL’dir. Abonelik süresince ücreti yansımaz. Ancak taahhüt süresi dolmadan hattı taşımak, alt pakete geçmek, şebeke içi faturasıza geçiş yapmak ve operatör değiştirmek / hattı başkasına devretmek veya kurumsala geçiş yapmak gibi değişimler olması durumunda alınan indirim ay bazında hesaplanarak 35 TL x ay şeklinde faturaya yansıtılır.

Belirli kriterleri sağlayan Turkcell’lier bu paketi alabiliyor

  • Son ay önceki 3 ay ortalamasına göre yurt içi ses harcamasını yüzde 14 ve üzeri arttıran, rakip operatör numaralarını arama sayısı önceki 3 ayın ortalamasına göre yüzde 34 ve üzerinde artış gösteren ve son 3 aylık ortalamada, sahip olduğu ses, SMS veya data paketi kullanım oranı yüzde 86’dan fazla olan müşteriler.
  • ·         Son 3 ayda rakip operatörlerden aldığı arama adedinin, aldığı toplam arama adedine oranı yüzde 45’in üzerinde olan, son 6 ay şikayet nedeniyle çağrı merkezini arama sayısı Turkcell genel ortalamasının üzerinde olan, 330 günden daha az zamandır mevcut paketinde olan müşteriler.
  • ·         Son 3 ayda çağrı kesilme adedinin toplam konuşma adedine oranı yüzde 3’ün üzerinde olan, akıllı telefonu olup son 3 aylık ortalama 3G şebekesini kullanma oranı Turkcell genel ortalamasının altında olan, son 3 aylık rakip operatörü arama dakikasının toplam arama dakikasına oranı yüzde 50’nin üzerinde olan müşteriler.

10 Eylül 2019 itibariyle geçerli olmakla birlikte; tarifenizdeki her yöne dakika, internet ve SMS’lerin aşılması durumunda aşağıdaki aşım çözümleri tanımlanacaktır:

1 GB / 24 TL
250 dakika / 24 TL
250 SMS / MMS: 24 TL

Bu ücretleri ödememek yani aşım yapmamak için Bireysel Akıllı Fatura kampanyasına aylık 7 TL ödeyerek veya 1 GB + akıllı faturaya 12 TL ödeyerek aşım yapmaktan korunabilirsiniz.

Tarifeye ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Daha fazla içerik için TeknoKroki.Com‘u takipte kalmayı ve bildirimleri açmayı unutmayın.

Cevapla

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz