Turkcell’den Harika Bir Paket: Turbo Eko 1 GB Paketi!

0

HEPSİ BİR ARADA TARİFESİ KAPSAMINDA;

Hepsi Bir Arada tarifesinin en ucuz paketi olarak satışa sunulan paket 90 günden büyük bireysel Faturalı hat müşterilerine açıktır. Pakete kayıt olmak aşağıdaki paketlerden birinde olmanız veya Turkcell’in istediği kriterleri karşılamanız gerekli. Öncelikle paket içeriğini vereyim. 12 fatura dönemi boyunca ayda 25 TL’ye her yöne 400 dakika 1000 SMS 1 GB; 1 GB BiP’te geçerli, 25 GB Lifebox Saklama Paketi ve Dergilik içinde geçerli 5 GB içeriyor. Pakete bugün geçiş yaptım. 10 Nisan’da hattıma yüklenecek.

turkcell tarife icerigi paket degisim bilgi mesaji

  

Kampanyadan hangi Turkcell paketinde olanlar faydalanabilir?

Altın Yaşlar Paketi, Ben Yaptım 500 Paketi, Ben Yaptım Paketi, Bereket Paket, Çiftçi 500 Paketi, Destek Konuşma Paketi, Faturalı Nar Avantaj Paketi, Haydi Gel Mini Paket, Haydi Gel Minik Paket, Hepsi 100 Paketi, Her Yöne 1 Saat Paketi, Her yöne Ben Yaptım 500 Paketi, Kahraman Paket, Kamu Paketi, Kontrol Midi Paketi, Kontrol Sende 400 Paketi, Yapboz 250 Paketi, Yapboz 500 Paketi, Yeni Kontrol Sende 400, Turbo 1 GB , Minik Sadakat, Minik Paket, Hepsi Eko 500 dk, Konfor Ekstra Paketi , Faturalı 300 dk Plus.

Bu Pakette Olmayanlarda Ne Şart Aranır?

  • Son ay önceki 3 ay ortalamasına göre yurt içi ses harcamasını yüzde 14 ve üzeri arttıran, rakip operatör numaralarını arama sayısı önceki 3 ayın ortalamasına göre yüzde 34 ve üzerinde artış gösteren ve son 3 aylık ortalamada, sahip olduğu ses, SMS veya data paketi kullanım oranı yüzde 86’dan fazla olan müşteriler.
  • Son 6 ayda en az 3 defa bir önceki ay gelen fatura tutarını geçen, 330 günden daha az zamandır mevcut paketinde olan veya Turkcell’e numarasını 2 defadan fazla taşımış olan ve son ay Turkcell yönüne yapılan çağrı adedinin bütün çağrılara oranı yüzde 23 ve altında olan müşteriler.
  • Son 3 ayda 3G şebekesi üzerinden yaptığı veri kullanımının 2G şebekesi üzerinden yaptığı veri kullanımına oranı yüzde 50’nin altında olan, son 3 ayda en az 2 defa data paket aşımı gerçekleştirmiş ve diğer operatör yönüne konuşma süresi önceki 3 aya kıyasla en az yüzde 9 artmış olan müşteriler.
  • Son 3 ayda rakip operatörlerden aldığı arama adedinin, aldığı toplam arama adedine oranı yüzde 45’in üzerinde olan, son 6 ay fatura itirazı nedeniyle çağrı merkezini arama sayısı Turkcell genel ortalamasının üzerinde olan, 330 günden daha az zamandır mevcut paketinde olan müşteriler.
  • Son 3 ayda çağrı kesilme adedinin toplam konuşma adedine oranı yüzde 3’ün üzerinde olan, akıllı telefonu olup son 3 aylık ortalama 3G şebekesini kullanma oranı Turkcell genel ortalamasının altında olan, son 3 aylık rakip operatörü arama dakikasının toplam arama dakikasına oranı yüzde 50’nin üzerinde olan müşteriler.

Tüm detaylar ve abonelik için;

https://www.turkcell.com.tr/paket-ve-tarifeler/konusma/turbo-eko-1gb-paketi#ya

Diğer kampanya içerikleri için;

Kampanyalar

Cevapla

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz