Turkcell Spotify ödemelerinde indirim fırsatı!

0
Turkcell Spotify

Bireysel Hattı olanların yararlanabileceği bir kampanya olan Turkcell Spotify kampanyası; mevcutta ödeme yöntemini Paycell olarak seçecek olan mobil ödeme müşterilerini ilgilendiriyor.

Kampanyayla birlikte normal liste satış fiyatı 13,99 -TL olan Spotify Premium üyeliğini 10 TL indirimli olarak alabiliyorsunuz. Üstelik ilk kez Turkcell Spotify ödemesi yapacak olan Paycell’liler, ilk ücretsiz aydan sonraki ilk ücretlendirmede bu indirimi tekrar alabiliyorlar.

Turkcell Spotify kampanyası ile 10 TL

Platform üzerinde ödemenizi Turkcell ile yapmanız durumunda aşağıdaki gibi ücret faturanıza / TL’nize yansıyacaktır aşağıdaki görünecek ücretler Paycell uygulaması Mobil Ödeme limiti sorgulama sayfasından görülebilir:

SPOTIFY: 10,00-TL (Hediye kredi)
SPOTIFY: 3,99-TL (Çekilen Ücret)

Bizim yaptığımız örnek satın alım (kullanılmak üzere) yapıldı. Ücretlendirmeyi faturanıza şu şekilde görürsünüz:

Aşağıdaki gördüğünüz gibi iletişim ücretleri haricinde ayrı olarak Spotify 3,99-TL ücreti de görülüyor. Bu üyeliği iptal etmediğiniz sürece aylık liste fiyatı olan 13,99-TL hattınıza her ay yansımaya davam edecektir.

Kampanya Şifrenizi Unutmayın

Turkcell Spotify indirimi için kampanya şifrenizi unutmayın. Şifre almazsanız kredi hattınıza yüklenmez.

SPOTIFY yazarak 5955’e ücretsiz olarak SMS gönderdikten sonra gelen bilgi SMS’i ardından ödemenizi yapmaya başlayabilirsiniz. Ödeme yaparken sizden 13,99-TL ücret alınacağını belirten ödeme ekranında ödemenizi tamamlayın.

Ardından ücretin yansıdığını bildiren mesaj gelecektir. Hemen peşinden -10,00-TL indirim tanımlandığına dair ayrı bir mesaj da gelecektir. Bununla birlikte sizden ilk ay için (daha önce ücretsiz üyelik alındıysa) 3,99-TL yansıyacaktır.

Kampanya kapsamında alınan indirim kredisinin son kullanım tarihi 11 Aralık 2019 olarak belirlenmiş durumda.

Peki siz mobil ödemeyi ne sıklıkla kullanıyorsunuz? Yorumlar üzerinden bizimle paylaşabilirsiniz.

Cevapla

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz