Turkcell bedava internet kampanyası!

Turkcell bedava internet fırsatları!

0

Turkcell bedava internet nasıl kazanılır? Herhangi bir ücret ödemeden ne kadar internet edinebilirim? Faturalı hatlarda nasıl yapılır? Ek ücret var mı? Özellikle pek çok kullanıcı bu tarz sorular ışığında cevap ararken “faturalı hat” kullanıcıları yanlış yönlendirmelere uyarak mağdur oluyor ve ek ücretler ödüyor. Ancak bunun çözümünü sizler için derledik. Not: Şahsi olarak 8 yıldır Turkcell hattı kullanıyorum. Dolayısıyla operatörün fırsatlarını artık ezberledim denilebilir.

Turkcell bedava internet kampanyaları

Özellikle Corona Virus (COVID-19)’un olduğu şu sıralar kullanıcılar internet paketi kazanmanın derdinde. Turkcell’de ise pek çok yöntemle bedava internet kazanabilirsiniz. Bunlardan ilki yeni tesis bir faturalı hat satın almak. Aldığınız hattınızda tarife/paket içeriğinize ek olarak alt grup tarifelerde ilk ay 10, orta grup tarifelerde ilk ay 20 ve Platinum grup tarifelerinde ilk ay 30 GB faydası ücretsiz olarak tanımlanır.

Bunların haricinde mevcut Turkcell abonesi olanlar için de fırsatlar var elbette. Platinum müşterisi iseniz salla kazanda her hafta GB garantisi yer alıyor. Bunun haricinde orta ve alt grup tarifedeki müşterilere internet faydası nadiren çıkıyor. Eğer 7-25 yaş arasında hat kullancısı/yasal sahibi iseniz GNÇ uygulamasını yükleyerek ÇATLAT faydasına kayıt olabilirsiniz. Belirli günler “sistem belirliyor, size çatlatıp.” uyglamaya girerek o an çıkan hediyeyi alabiliyorsunuz.

Bazı zamanlarda 3 saatlik 1 GB, günlük 1 GB gibi ücretsiz faydalar çıkıyor. Bazı durumlarda ise 1 TL’ye 3 saat 1 GB, 2 TL’ye günlük 1 GB gibi değişik faydalar da çıkabiliyor. Çatlattıktan sonra ücretli fayda için onay mesajı yollamazsanız ücret yansıması olmuyor. Bunun haricinde ayda bir kere Dergilik’ten dergi indirerek haftalık 1 GB kazanabilirsiniz.

Şu anda tatil olmamış futbol müsabakaları yer alıyor. Virüsün yayılması durumunda onlar da tatil olabilir ancak Goller Cepte servisiyle her hafta bir kere ücretsiz katılım sağlayarak gol başına 100 MB kazanabilirsiniz. Maçta gol olmazsa veya tek gol olursa haftalık 100 MB gelir. Hediyeleri yedi gün içerisinde uygulamaya girerek alabiliyorsunuz.

Son olarak da ek paket alarak hediye internet kazanılabiliyor. Sınırlı bir süre için 10 GB ek paketini alanlara 10 GB hediye ediliyor. Bu paketin fiyatı 89,90 TL olarak belirlenmiş durumda. Ayrıca yüksek ücretli tarife kullanan müşteriler (Platinum Black) ayda bir kez haftalık 5 GB paketi alabiliyorlar.

Cevapla

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz