Türk Telekom’dan 3 Ay Geçerli 10 GB!

0

Türk Telekom’dan büyük jest! 4.5G cihaz ve 4.5G Sim Kart sahipleri; 5555’e 2KAT yazıp SMS gönderince 3 ay geçerli aylık 10 GB paketi kazanıyor! Not ► Bu kampanya 10 GB Prime Paketi ve Faturalıda 4 GB Tarifesi ile denenmiştir. Hangi paketlerde olduğu veya kapsayıp kapsamadığı bilgisi elimde yoktur. Türk Telekom’un sitesinde de bulamadım. Ben nasıl yapılır onu göstereceğim.

 

 Paketi yapmak için;

Görseli göremeyenler ve anlamayanlar için;

2KAT yazıp 5555’e ücretsiz SMS gönderiyoruz…

 

Ardından 9230’dan kampanya talebinin alındığına dair SMS gelecek.

TURKTELEKOM başlıklı SMS;

Bu mesajdan sonra ise;

paket faydasını kullanmaya başlayabilirsiniz. Benim paketim de internet aşım ücreti yok ancak bu 10 GB aşılıyor mu bir bilgim yok. Mobil içinde 500 diğer yönlerde 444 1 444  & 444 1 500’ü arayarak bilgi alabilirsiniz.

Paketiniz üç fatura dönemi boyunca yenilenecektir. Hesap kesim tarihinizde ayın 20’si ile 30’u arasında olanlar varsa; onlarınki 30 günlük olmayacak ilk ay. Sonrasında 30’ar günlük iki kullanımdan sonra tarifelerindeki standart internet miktarı kadar vergi kullanmazlarsa aşım ücreti varsa aşım ücreti fatura edilecektir.

 

TÜRK TELEKOM bu kampanyayı sonlandırmadan hemen önce kayıt olmanızda yarar var. Eğer yazdığımı anlamadıysanız bilgisayar üzerinden Online İşlem Merkezi’ne giriş yaparsanız bu kampanya hakkında bilgilendirme yapılıyor. Ana sayfanızda çıkacaktır. Eğer çıkmıyorsa müşteri hizmetlerini aradığınız taktirde sizi bu adımlara yönlendirecektir.

Cevapla

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz