Türk Telekom’dan 15 Temmuz Jesti!

0

“15 Temmuz’da tüm müşterilerimize ücretsiz 120 dakika konuşma hizmeti”

15 Temmuz Demokrasi ve Milli Beraberlik Günü için çeşitli etkinlikler planladıklarını ifade eden Kutlu, sözlerine şöyle devam etti:

“Tüm şehitlerimizin adını ölümsüzleştirmek amacıyla 81 ilden Türk Telekom çalışanları tarafından getirilen topraklarla şehit yakınlarıyla birlikte Acıbadem Muhtarlığı’nın bahçesine Şehitler Çınarını diktik. Acıbadem’deki binamızda şehit aileleri ve halkımızın katılımıyla Mevlid-i Şerif okuttuk. 15 Temmuz’da tüm mobil müşterilerimize gün boyunca ücretsiz kullanabilecekleri şebeke içi sınırsız dakika ve yurt içi her yöne geçerli 120 dakika konuşma hizmeti tanımlayacağız. Sabit internet kullanıcılarımızın ise 15 Temmuz’da yapacakları internet kullanımları Adil Kullanım Noktası’na (AKN) dahil edilmeyecek ve AKN’yi aşmaları sebebiyle hız düşümü yaşayan abonelerimizin hızları, mevcut paket hızlarına yükseltilecek. Türkiye’nin toplam 81 ilinde nöbet tutulacak meydanlarda bulunan 200’e yakın bayimiz 15 Temmuz gecesi sabah kadar açık olacak. Bu noktalarda vatandaşlara çeşitli ikramlarda bulunulup şarj gibi ihtiyaçlarını karşılayacak.”

Türk Telekom Mobil ve Evde İnternet müşterilerine güzel bir jest yaptı gerçekten. Türk Telekom Mobil Hatlı veya İnternetliyseniz 15 Temmuz günü ev internetini sömürebilir siniz. 🙂 Avea’lı tanıdıklarınız varsa saatlerce konuşabilirsiniz. Keşke mobil hatlarda sınırsız internet olsaydı değil mi? Bizlere bu jest ile ilgili görüşlerinizi yorum olarak aktarırsanız sevinirim.

TEKNO KROKİ SİTE EDİTÖRÜ,

CEVAT EMRE KOYUN

Cevapla

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz