Bildiğimiz üzere her Ramazan ayında genç yaşta insanlar sahura kalkıyor. Fakat uyuyup tekrar sahura kalkmak yerine, sahura kadar uyumamayı tercih ediyorlar. Sahura kadar uyumayan gençler dizi-film ya da oyun oynayarak zaman geçiriyorlar. Bu aktiviteleri genellikle mobil cihazlar üzerinden yapıyorlar. Tabi bunun içinde internet bağlantısı gerekiyor. Bunun içinde operatörlerin her sene yeniledikleri sahur kampanyaları tekrarlanıyor. Bu kampanyalara ücretsiz olarak yararlanabilirsiniz.

 

Öncelikle Diğer Kampanya Haberlerimiz İçin  : Teknokroki Kampanyalar sayfamızı ziyaret ederek çeşitli kampanyalardan haberdar olabileceğinizi hatırlatalım.

 

Ramazan

 

Turkcell, Türk Telekom,  Vodafone başta olmak üzere tüm operatörler yer aldı. Operatörler bu yıl, önceki yıllardan farklı olarak klasik mesaj aboneliği yerine daha farklı ancak daha çok kazandıran Ramazan kampanyalarını kullanıcılarına sundu.

 

Operatör Ramazan Hediyeleri

 

  • VODAFONE

 

Vodafone Logo

 

Vodafone da şuana kadar mevcut kullanıcılarına etkili bir kampanya yapmak yerine, rakip operatörlerdeki kullanıcıları kendi tarafında çekmeye çalışıyor.

  

Turkcell ve Türk Telekom gibi kampanyalar sağlamak yerine daha ağırlıklı olarak hattını Vodafone‘a taşıyan kişilere “Bereket” kampanyaları sağlıyor. Vodafone‘a geçenler ‘Bereket Paketi’ adı altında hediye dakika, internet paketi ve A101 hediye çeki gibi hediyelere sahip oluyor. Daha fazla bilgi almak için buraya tıklayarak yardım alabilirsiniz.

 

İlgili kampanyaya geçmeden önce Turkcell ile ilgili haberler için Turkcell yazısına tıklayabilirsiniz.

 

  • TURKCELL

 

Turkcell Logo

 

Turkcell, Vodafone‘dan farklı kampanyalar sunuyor. Mevcut kullanıcılarına Ramazan ayı boyunca Bip’ten mesaj gönderen kişilere, aylık 10 GB’a kadar hediye internetin sahibi oluyor. Eğer bu kampanyadan yararlanmak istiyorsanız tek yapmanız Bip uygulamasını indirmek.

Kampanyada Bizleri Neler Bekliyor?

Sahur 2 GB: Bip üzerinden 5 farklı kişiye mesaj atan abonelere Ramazan boyunca 02:00-06:00 saatleri arasında geçerli 2 GB internet.
Ramazan Hafta sonu 1 GB: BiP üzerinden 10 farklı kişiye mesaj atan abonelere, paket aktivasyonu yapıldığı tarihten itibaren 30 günlük süre zarfında yer alan hafta sonlarında geçerli 1 GB internet.
Ramazan Haftalık 1 GB: BiP üzerinden 15 farklı kişiye mesaj atan abonelere, paket aktivasyonu yapıldığı tarihten itibaren 7 günlük süre.
zarfında geçerli 1 GB internet faydası.
Ramazan Haftalık 2 GB: BiP üzerinden 20 farklı kişiye mesaj atan abonelere, paket aktivasyonu yapıldığı tarihten itibaren 7 günlük süre zarfında geçerli 2 GB internet.
Ramazan Aylık 2 GB: BiP üzerinden 25 farklı kişiye mesaj atan abonelere, paket aktivasyonu yapıldığı tarihten itibaren 30 günlük süre zarfında geçerli 2 GB internet.
Ramazan Aylık 10 GB/Aylık 3 GB: BiP üzerinden 50 farklı kişiye mesaj atan abonelere, paket aktivasyonu yapıldığı tarihten itibaren 30 günlük süre zarfında geçerli 10 GB internet faydası hediye edilecektir. Ramazan Aylık 10 GB faydası 200.000 kişi ile sınırlıdır.
200.000 kişi sonrasında; BiP üzerinden 50 farklı kişiye mesaj atan abonelere, paket aktivasyonu yapıldığı tarihten itibaren 30 günlük süre zarfında geçerli 3 GB internet faydası hediye edilecektir.

Daha fazla bilgi almak istiyorsanız buraya tıklayarak yardım alabilirsiniz.

 

  • TÜRK TELEKOM Ramazan Hediyesi

Türk Telekom Logo

Türk Telekom eski adı ile Avea, her sene olduğu gibi hediye internet kampanyası devam ediyor. SAHUR yazıp 5555’e mesaj atan müşterilerine sahur vakti kullanabilecekleri 10GB internet hediye ediyor.

Fakat bu noktada bir sıkıntı var. Türk Telekom kullanıcıları dikkatli olması gerekiyor. Eğer Ramazan kampanyasından yararlanırsanız Türk Telekom, sizin kişisel bilgilerinizi erişmek ve bu bilgileri Türk Telekom şirketleri arasında paylaşmak istiyor. Ancak dilediğiniz zaman bu erişimi iptal edebilirsiniz.

 

Türk Telekom SMS

 

Bir bilginin daha sonuna geldik. Bu haber sayesinde hepinize bu kutsal ayda aile fertleri ile mutlu ve huzurlu geçirmesini diliyoruz. Allah hepinizi Ramazan Bayramı’na sağlıklı ulaşmanıza nasip etsin. İyi günler dileriz.

*Son olarak faturasız abonelerin hatlarına operatörden operatöre fark ederek belli bir süre içerisinde hatlarına minimum 25 ₺ yüklemeleri gerekiyor.

*Bu bilgi Türk Telekom faturasız müşterileri için geçerlidir.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz