Türk Telekom Selfy İnternet Kazandırıyor!

0

Türk Telekom Selfyli olanlar internet kazanıyor! Sende mevcut Türk Telekom Faturasız Mobil Hattın Üzerinden 7-25 yaş arasında isen Selfyli ol; internet kazan! 

Türk Telekom Selfy abonesi olanlar eli boş dönmüyor!

Türk Telekom Selfy’de kuralları sen koyarsın!

Sende Eniskoçya gibi kuralları kendin koyacaksın. İster aylık 2 GB (00.00 – 06.00) saatleri arasında, istesen de 1 haftalık 1 GB kazanıyorsun. Kampanyadan faydalanmak için gerekli iki şey var:

  

1 – Türk Telekom Faturasız Bireysel Hat sahibi olmak,

2 – 7-25 yaş arasında olmak.

Selfyli olmak için;

Selfyli değil misin? O zaman hemen faturasız hattından SELFY1GB / SELFY2GB boşluk T.C. Kimlik Numarani yazip 4545 e göndererek, hem Selfy’e üye olup, hem de hediye internetini alabilirsin

Kullanım Detayları:

 • Kampanyalara katılım tek seferliktir ve paketin yenilenmez, eğer daha önce kampanyaların birinden faydalandıysan tekrar faydalanamıyorsun ☺
 • Kampanyaya kapsamında hediye kazanabileceğin son tarih 31 Mayıs 2018’dir

Paket hakkında her şey:

 • Kampanyadan faydalanırken Selfy üyeliğini iptal etmen halinde mevcut haklarını haftalık hediyede 7 gün, aylık hediyede 30 gün sonuna kadar kullanmaya devam edebilirsin,
 • Sunulan fayda haftalık hediyede 7 gün, aylık hediyede 30 gün boyunca geçerlidir. Bu süre zarfında kullanılmayan faydalar silinecektir.
 • Kampanyaların herhangi birinden birden fazla kez yararlanamazsın. Bir tanesini seçip, bir defa faydalanman gerek.
 • Faturalı hattan faturasız hatta geçiş esnasında Selfy üyeliği düşen ve henüz kampanyadan faydalanmamış müşterilerin kampanyadan faydalanabilmesi için yeniden Selfy’e üye olması gerekmektedir.
 • Kampanya kapsamında kazandığın fayda başka bir hatta transfer edilemez, 3. kişilere devredilemez ve sonraki aya devretmez. Kampanyanın geçerli olduğu süre içerisinde hat iptali yaparsan, hattın iptal edilmesine sebebiyet verirsen, numaranı diğer operatörlere taşırsan ya da kampanya kapsamı dışındaki bir tarifeye geçiş yaparsan kampanyadan yararlanmaya devam edemezsin.
 • 7-25 yaş aralığındaki bir kişiye ait TC Kimlik Numarası’nı veya gençlik kulübü kayıt kısa kodunu yazarak 4545’e gönderen aboneler, şirketimizce uygulanmakta olan Mobil Ofis dışındaki bireysel faturasız tarifelerde ve BİMcell, POcell, PTTcell, Teknosa Mobil hariç faturasız Gelir Paylaşım Ortaklığı (GPO) kurgusu dışındaki tarifelerde ise Selfy’e kayıt olabilmektedir.
 • Kampanya kapsamında sunulan internet hakkının sona ermesinin ardından eğer hattına tanımlı başka bir internet paketin yoksa mevcut tarifen üzerinden ücretlendirilirsin.
 • Paketler kapsamında sunulan ücretsiz data hakları internet apn üzerinden yaratılan yurt içi cepten data için geçerlidir. Söz konusu ücretsiz faydalar KKTC ve yurt dışı kullanımları kapsamamaktadır.
 • Kampanya kapsamındaki internet haklarının ücretlendirme periyodu 100 KB’tır.
 • Kampanya sadece yurt içinde yapılan internet bağlantılarında geçerlidir. Aynı gün içinde kullanılmayan haklar bir sonraki güne devretmez. AVEA, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin kampanya kapsamında sunulan internet faydası ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. tarafından sağlanan mobil telekomünikasyon hizmetleri bundan sonra Türk Telekom markası altında devam edecektir

Kampanya adresi:

https://www.selfy.com.tr/selfye-ozel/Selfye-Uye-Ol-Kazan-Kampanyasi

Doya doya harca, Selfyli!

Cevapla

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz