Türk Telekom, oyunculara yılbaşı indirim fırsatı sunuyor!

0
Türk Telekom Playstore

Türk Telekom kendi dijital mağazası Playstore üzerinden sevilen oyunları yılbaşına özel çok özel fiyatlarla sunuyor.

2006 yılında ülkemizdeki ilk evde internet hizmetini vermeye başlayan firmalardan birisi olan eski adıyla TTNET‘in hizmeti olan Playstore; birçok oyunu, PC/PlayStation/Xbox olarak sunmanın yanı sıra, oyun içi paralar ve e-Pinlerle de arşivi geniş bir platform olarak karşımıza çıkıyor.

Türk Telekom, oyunculara yılbaşı indirimi sunuyor

Herkesin alışveriş yapabildiği platformda, internet faturasına taksit imkanı da yer alıyor. Evde internet müşterisi olan Telekom aboneleri, vade farkı olmaksızın tek seferde ödeme, üç ay, dokuz ay ve on iki ay gibi taksit seçeneklerine sahip oluyor.

Birçok yapımda indirim sunan Playstore; Grand Theft Auto V, NBA 2K20, WWE 2K20, Borderlands 3 ve Red Dead Redemption 2 gibi yapımları uygun fiyatlarla sunuyor.

Üç farklı ödeme yöntemi sunan şirket, internet faturası ile ödeme yapılması durumunda ürünü kendi fiyatından veriyor. Ancak kredi/banka kartıyla ödeme yapılması durumunda ufak bir komisyon farkı, mobil ödemeyle yapılması durumunda ise operatörle yapılan antlaşmaya göre farklı ücretler doğuyor.

Mesela, Football Manager 2020 oyununun 98 TL’ye düştüğünü görüyoruz. Buna göre;

İnternet faturasıyla peşin/taksitli ödeme: 98 TL
Kredi/banka kartıyla ödeme: 100,45 TL
TT Mobil ve Turkcell mobil ödeme: 112,70 TL
Vodafone mobil ödeme: 122,50 TL

şeklinde ücretlendirilme yapıldığı görülüyor. Ek olarak güncellenebileceği gibi şu an için mobil ödeme işlem limiti yer almıyor.

Oyunlar haricinde e-Pin alışverişi yapmanız durumunda ödeme tutarında işlem ücreti eklenecektir. Örneğin: 50 TL’lik Steam Cüzdan koduna 60 TL ödeyerek sahip olabiliyorsunuz.

Oyunlar için buraya tıklayabilirsiniz.

Cevapla

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz