Türk Telekom Faturalıda 4 GB Tarifesi!

0

BU TEKLİF SADECE AKTİF TÜRK TELEKOM FATURASIZ MÜŞTERİLERİ İÇİNDİR!

Türk Telekom Mobil (Avea)’nın artık güzel bir paket sunduğunu düşünüyorum. Faturalı Tarifelerde, aşım derdi yaşattıran Türk  Telekom Avea bu tarifesinde akıllı / kontrollü artık nasıl derseniz, interneti bitince duran paket yaptı. Tarife kapsamında 12 aylık kullanım sözü veren aboneler; 

1000 dk, 1000 SMS ve 4 GB İnternet Paketini sadece 25 TL’ye alabilecek. İlk 3 ay içinde taahhüdü bozan abonelere cayma bedeli yansıtılmayacak! 91. gün ve sonrası başlayacak.

Fiber hızlı bol internetli, bol dakikalı, uygun fiyatlı Türk Telekom Tarifeleri arasında yer alan Faturalıda 4GB Tarifesi’nin sunduğu avantaj ve fırsatları kaçırmayın!

Siz de Türk Telekom Faturasız Mobil müşterisi iseniz aşağıdaki talep formunu doldurarak ayda sadece 25 TL’ye Her Yöne 1000 DK, Her Yöne 1000 SMS ve bittiğinde duran 4 GB cepten internet keyfini çıkarabilirsiniz. Üstelik ilk 3 ay cayması bedava!

Dakika ve SMS aşımları 70 kr / dk ve adet olarak yansıtılacaktır. İnternet biter bitmez kesilecek ve ücret yansıtılmayacaktır. Başka bir tarife / pakete geçiş yapmanız durumunda, internet aşım ücretleri uygulanır.

Tüm detaylara buradan ulaşabilirsiniz.

Başka bir haberimizde görüşmek üzere…

Cevapla

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz