İnternet Özgürlüğünü 10GB’a Yükseltmenin Tam Sırası!

0

İnternet Özgürlüğünü 10GB’a Yükseltmenin Tam Sırası!

TÜRK TELEKOM MOBİL (AVEA HİZMETLERİ A.Ş.) 

Evet değerli okurlarımız Türk Telekom faturalı hat sahibi olup en az 3GB interneti olan aboneler +15TL ödeyerek, 10gb’ye tamamlıyorlar. Örneğin bende 3GB var, 7gb geliyor +15₺ = 10gb

Paket satın alım yolu 444 1 444 Türk Telekom A.Ş.’nin müşteri hizmetleri hattıdır.

Paketi 12 fatura dönemi boyunca 15 TL’ye alabilir, ilerleyen dönemde 25 TL’ye alabilirsiniz.

Ancak benim hattıma gelen SMS ile almıştım, eğer sizede gelirse “EVET” yazıp 1293’dü sanırım oraya SMS atıyorsunuz.

 

 • 10GB’a tamamla kampanyasına; BİMcell, POCELL, Pttcell, Teknosa Mobil, Kontrolü SEÇ Tarifeleri, Kontrollü Esnaf ve Esnaf Dostu Tarifeleri, data tarifeleri ve Ortak tarife haricindeki 3GB ve üstü internet içeren tüm tarifelerde bulunan tüm bireysel müşteriler kayıt olabilir.
 • Tarifesinde 3GB bulunan müşterilerimiz 12 fatura dönemi boyunca kullanma sözü verecekleri Aylık 7GB ek internet paketi sayesinde toplam internetlerini 10GB’a tamamlayabileceklerdir.
 • Tarifesinde 4GB bulunan müşterilerimiz 12 fatura dönemi boyunca kullanma sözü verecekleri Aylık 6GB ek internet paketi sayesinde toplam internetlerini 10GB’a tamamlayabileceklerdir.
 • Tarifesinde 5GB bulunan müşterilerimiz 12 fatura dönemi boyunca kullanma sözü verecekleri Aylık 5GB ek internet paketi sayesinde toplam internetlerini 10GB’a tamamlayabileceklerdir.
 • Tarifesinde 6GB bulunan müşterilerimiz 12 fatura dönemi boyunca kullanma sözü verecekleri Aylık 4GB ek internet paketi sayesinde toplam internetlerini 10GB’a tamamlayabileceklerdir.
 • Tarifesinde 7GB bulunan müşterilerimiz 12 fatura dönemi boyunca kullanma sözü verecekleri Aylık 3GB ek internet paketi sayesinde toplam internetlerini 10GB’a tamamlayabileceklerdir.
 • Paket ücreti pakete kayıt ilk 12 fatura dönemi için 15TL’dir, 12 fatura dönemi sonrasında paket ücreti 25TL’dir.
 • Paketin içerdiği internet hakkı bir fatura dönemi sonuna kadar geçerli olacak ve müşteri iptal etmedikçe otomatik olarak yenilenecektir. Kampanyaya sadece 1 kez kayıt olunabilir.
 • 10GB’a Tamamla Kampanyasından yararlanan müşteriler; 2GB ve altı internet içeren bir tarifeye geçtiklerinde herhangi bir cayma ücreti yansıtılmadan kampanya kapsamında müşterinin hattına tanımlanan taahhütlü ek internet paketi iptal edilecektir.
 • Paketler kapsamında sunulan hizmetler üçüncü kişilere devredilemez, transfer edilemez.
 • Paket kapsamında sunulan yurt içi veri kullanım hizmeti sadece wap apn ve internet apn üzerinden yapılacak kullanımları kapsamaktadır. Şirketimiz internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin tarife kapsamında sunulan internet faydası ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • Pakete kaydolup, ilk 12 fatura dönemi içerisinde paketi iptal eden, hat iptali yapan, hattının iptal edilmesine sebebiyet veren, numarasını diğer operatörlere taşıyan, Türk Telekom mobil, Taraftar, TTNET Mobil ve diğer işbirliği faturasız tarifelerine geçiş yapan müşterilerin son faturalarına paket taahhüdü kapsamında o güne kadar yararlanılan indirimler toplamı ile kalan ay ücretler toplamlarından müşteri lehine olanı yansıtılacaktır. Taahhütlü ücret 12 fatura dönemi boyunca pakette kalma taahhüdü veren müşteriler için geçerli olacaktır. Taahhüt süresinin sona ermesinin ardından güncel aylık paket ücreti üzerinden ücretlendirilecektir.
 • Müşterinin paketini iptal etmesi ve hattın aktif olması durumunda kalan kullanım hakları fatura kesim tarihine kadar kullanılabilir ve paket ücreti tam alınır. Paket yenilenmesinin iptal edildiği dönemde diğer operatöre numara taşıma, hat iptali, faturalı hattan faturasız hatta geçiş nedeniyle hat iptali olması durumunda; abonenin paket kapsamında verilen hakları ve hatta tanımlı benzer hakları var ise; bu hakların bitirilip bitirilmediğine bakılmakta, eğer bitirilmedi ise gün bazlı paket ücreti, bitirildiyse tam paket ücreti faturaya yansıtılmaktadır. Paketin satın alındığı fatura dönemi için aylık ücret hesaplaması yapılırken; aktivasyon tarihiyle paketin tüketilme durumu dikkate alınır. Paketin satın alındığı ayın fatura dönemi sonuna kadar, paketin tamamı kullanıldığında paketin tam ücreti yansıtılırken, paketin tamamının kullanılmadığı durumda ise gün bazlı ücretlendirme yapılacaktır.
 • Söz konusu hattın kapatılması, başka bir operatöre taşınması, şirketimiz tarafından haklı bir nedenle kapatılmasına neden olunması, faturasız bir tarifeye geçiş yapılması, devredilmesi, fatura ödenmemesi hallerinde paket aboneliği sona erecek ve kullanılmayan haklar silinecektir.
 • Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.

Tüm detaylar için: TürkTelekomPaket

Başka bir haberimizde görüşürüz.

Cevapla

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz