TurkNet internet fiyatı güncellendi! Yeni fiyat ne kadar?

0
TurkNet internet fiyatı güncellendi

TurkNet internet fiyatı güncellendi. Twitcher Jahrein “Ahmet Sonuç”un da reklam yüzü olduğu firma, fiyatlarında güncellemeye gitti. Yapılan yenilikle birlikte müşteri olmak isteyen kullanıcılar yeni fiyattan abonelik başlatabilecekken, mevcut müşteriler de yeni fiyattan faturalandırılmaya devam edilecek.

TurkNet internet fiyatı güncellendi!

TurkNet internet fiyatı güncellendi

TurkNet, diğer servis sağlayıcılarına rakip olarak boy gösteriyor. Diğer servis sağlayıcılarına göre üç farkı bulunan şirketin; bayii hizmeti, taahhüt olmaması ve tek paket tek fiyat özelliğiyle birlikte adından söz ettiriyor. Üstelik ülkemizde AKK’yi kaldıran ilk servis sağlayıcısı unvanını da elinde bulunduruyor. Diğer operatörler de AKK varken AKK’siz paketler satıyordu; TurkNet ise olaya direkt olarak AKK’siz dalarak bu ilki gerçekleştirmesiyle biliniyor.

TurkNet internet fiyatı güncellendi

TurkNet internet fiyatı ne kadar oldu?

Yapılan güncellemeyle birlikte AKK’siz özgür internetin fiyatı 85 TL oldu. Bundan üç yıl öncesinde rakiplerine ciddi anlamda rakip olarak lanse edilen şirket 59,99 TL‘den abonelik açıyordu. Ancak hâlâ durum aynı. Türk Telekom ile yaptığımız görüşmede 16 Mbps AKK’siz paketin taahhütsüz liste satış fiyatının 199 TL olduğunu öğrendik. Açıkçası TurkNet altyapınıza göre 100 Mbps’ye kadar olan hızı bu fiyattan fatura ediyor (85 TL).

Cevapla

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz