Türk Telekom – Yılların Hediyesi – Kampanyası!

0

Türkiye’nin ikinci millî GSM Operatörü olan Türk Telekomünikasyon Anonim Şirketi veya bilinen adıyla Türk Telekom aboneleri, mevcut müşteri olmanın avantajını şu andan itibaren çıkartıyor! Kaç yıllık müşterisiniz? Eğer uzun vadeli bir (Avea) Türk Telekom Mobil hat sahibi iseniz, kazanacağınız internet yüksek olacaktır. Ben 1.5 yıllık müşteri olduğum için 3 ay geçerli 2’şer GB’den toplam 6 GB internet kazandım. Kampanya ile 3 katına kadar internet mobil hattınıza ücretsiz tanımlanacaktır.

Türk Telekom’un en az 90 günden fazla müşterisi olan tüm faturalı hat sahipleri kampanyadan yararlanabilmektedir. Ben mayıs 2016’dan beri abonesi olduğum için ” 1 yıl” sayıyor. 3 katına kadar ise, tamamen şansa kalmış. Ben 2 katını kazanabildim. Kampanya için gerekenler aşağıda yer alıyor

  • ► 4G bir sim kart ve telefona sahip olmak (4.5G/LTE)
  • ► Türk Telekom Mobil faturalı hat sahibi olmak; “PTTCELL, POCELL, BIMCELL, TEKNOSA CELL ‘MOBIL’ hariç.”
  • ► En az 90 gün üzeri TÜRK TELEKOM abonesi olmak.

Not I: Türk Telekom faturalı paketinizin interneti bittiğinde ve/veya verilen hediye faydasının tükenmesi durumunda, tarifenizin aşım ücretleri yansıtılarak kullanıma devam edilecek, interneti durma özelliği bulunan bir tarifede yer alıyorsanız da ilgili fatura dönemine kadar internet erişiminiz durdurulur. İlgili faydayı tanımladıktan sonra ilk ay fatura kesim tarihinize bir (1) günde kalmış olsa faydanız kalan 2 fatura döneminde 30 günlük sunulacaktır. Bu kampanyadan bir mobil hat sadece bir kez yararlanabilir.

 Kullanımlar sadece yurt içinde geçerlidir. Yurt dışında 2G/3G/4G kullanım yapılması durumunda standart yurt dışı tarifesinden ücretlendirme yapılır. İnternet kullanımları için son 2 saat hariç olarak kalan paket sistemine yansır. Faydalar 3. şahıslara, faturasız/faturalı; bireysel/kurumsal hatlar arasında paylaşılamaz. Prime paketinde de olsanız bu özellik hediye pakette yoktur.

Sınırsız bir internet paketine sahipseniz ve hızınız düştüyse bu paket tanımlanınca kazandığınız GB’ler bitene kadar 4G hızında kullanım yapabileceksiniz.

Kampanyaya Online İşlemler – Mobil’den veya YILLAR yazıp 5555’e SMS göndererek ücretsiz katılabilirsiniz. Eğer kampanya kapsamında faturanıza ek ücretler eklendiyse hemen 444 1 444 Türk Telekom Müşteri Hizmetlerini arayıp bilgi alın.

► Tüm detaylar için: https://goo.gl/pz7QsZ

Başka bir yazımızda görüşmek üzere, hoşça kalın.

Cevapla

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz