Temassız Maximum Mobil Ödemelerinizde 25 TL MaxiPuan Hediye!

0

Türkiye İş Bankası A.Ş.’nin kart markası olan Maximum Kart‘ın uygulaması olan, Maximum Mobil‘den yapılacak temassız ödemelerde toplamda 25 TL MaxiPuan hediye! Banka tarafından bana gönderilen SMS’de hata bulunduğu için kampanya bitti sanmıştım. Ancak bugün gelen maile göre; 25 Ekim – 6 Kasım 2017 tarihleri arasında kampanya yürürlükte olacak.

 

  
Kampanyadan faydalanmak için, işlem başı azami ödeme tutarınız 25 TL olmalıdır. Yapacağınız işlem başı MaxiPuan 5 TL olup, beşinci (5.) işlemle birlikte 25 TL MaxiPuan belirtilen tarihte kartınıza yüklenir. Peki nedir bu MaxiPuan? 

MaxiPuan: İş Bankası’nın anlaşma sağladığı “Maximum üye iş yerleridir.” Örneğin: Rammar Süpermarketleri ve Cinemaximum sinema salonları bu gruba giriyor. Buradan yapılan alışverişlerde, kampanya olmasa bile belirli tutarlarda MaxiPuan kazanılmakta. Bu kampanyada kazanılan puanlar bu yazdığım iki firmanın şubeleri destekliyorsa, harcanabilir. “Cinemaximum’da kesin geçiyor. Çünkü pos cihazları Türkiye İş Bankası’nın mülkiyetindedir.  Kampanyadan yararlanmak için;

  • Türkiye İş Bankası müşterisi olmak,
  • NFC destekli Android 4.4.2 ve üzeri işletim sistemli telefona sahip olmak,
  • Maximum Mobil üyeliği almak,
  • İnternet bağlantısı,
  • Kartınızın POS işlemlerine açık olması,
  • Azami harcama tutarı olarak 25 TL ve üzeri olması gereklidir; aksi hâlide 5 TL değerinde MaxiPuan hakkı gelmeyecektir. 

Başka bir yazımızda görüşmek üzere; iyi harcamalar dilerim. 🙂

Cevapla

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz