Teknokroki Steam cüzdan kodu hediye ediyor! (güncelleme)

2
Steam Cüzdan Kodu Hediye

Teknokroki olarak 2016 yılından beri sizlere teknoloji ve oyun odağında içerikler sunmaya devam ediyoruz. Bu süreçte Şubat 2021 tarihinde beşinci yılımızı dolduracağız. Buna kutlamak için Steam Cüzdan Kodu hediye kampanyası başlattık.

Beşinci yılımızı doldurduğumuz bu süreçte sizlere hediyelerimiz olmaya devam edecek. Youtube ve Instagram üzerinden gerçekleştirdiğimiz hediye etkinliklerimiz sonuçlandı ve hediyeler sahiplerine ulaştırılmak üzere yola çıktılar. Yeni yılın ilk günlerinde yeni hediyelerimiz ile sizlerle olacağız.

Şimdi farklı bir hediye sürecini de sitemiz üzerinden gerçekleştirmeye karar verdik. Sitemizdeki herhangi bir içeriğe yorum yaparak Steam Cüzdan kodu kazanma şansı elde edebilirsiniz. Bugünden itibaren başlayacak bu hediye kampanyasında 29 Ocak 28 Şubat tarihine kadar yorum yapan ziyaretçilerimiz arasından 5 kişiye Steam Cüzdan Kodu hediye edeceğiz.

NOT: Yorum yaparken kullandığını mail adresi üzerinden iletişime geçilecektir. Ulaşabildiğiniz bir mail adresini kullanarak yorum yapmaya özen gösteriniz.

Hediye sahipleri belirlendiğinde bu gönderi üzerinden paylaşıyor olacağız. Bizi sosyal medya üzerinden takip edebilir, Youtube kanalımıza abone olarak destekleyebilirsiniz. Google News üzerinden de takip edebilirsiniz.

2 Yorumlar

  1. Merhabalar,

    Şartlar haberimizde. Farklı bir içeriğe yorumda bulunmanız gerekmektedir.

Cevapla

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz