Teknokroki yeni yıl hediye fırsatımız başladı!

0
Teknokroki hediye

Teknokroki olarak yeni yıl öncesi sizlere hediye sürprizimiz var. Instagram sayfamız ve YouTube kanalımız üzerinden gerçekleşen çekilişlere katılmak için hala fırsatınız var. İlgili linkleri sizlerle paylaşıyor olacağız. Hediyelerimiz devam edecek. Bizi takipte kalmaya devam edin.

Teknokroki olarak YoTtube kanalımız üzerinden 15 kişiye Hurry Up isimli oyunu hediye ediyoruz. İlgili videoya buradan ulaşabilirsiniz. Aşağıdan izleyebilirsiniz.

Yapmanız gerekenler ise oldukça basit. Videomuzun altına oyunla ilgili görüşlerinizi yorum olarak bırakmak, beğenmek ve YouTube kanalımıza abone olmak. Aynı zamanda yine Instagram sayfamız aracılığıyla da hediye vereceğiz. Celly marka 10.000 mAh Powerbank aranızdan bir kişiye hediye edilecek.

Powebank sayesinde gündelik ihtiyaçlarınızda telefonunuzun şarjının yetmediği durumlarda priz bulamadığınız zamanlarda sadece kabloyla telefonunuzu şarj edebileceksiniz. Firma tarafından paylaşılan verilere göre** Cihazların 2.000 mAh pile sahip olduğu düşünülerek beş kez tam şarj edeceği söyleniyor. Aynı anda iki cihazı takabildiğiniz powerbank, 2.1A çıkış değeri sunuyor.

 
 
 
 
 
Bu gönderiyi Instagram’da gör
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

TeknoKroki (@teknokroki)’in paylaştığı bir gönderi

Yapmanız gerekenler oldukça basit. İlgili gönderi beğen, teknokroki Instagram hesabını takip et ve 3 arkadaşını gönderi altında etiketle.

Cevapla

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz