Merhaba, bu yazımızda sizlere nasıl 3 ay ücretsiz olarak Spotify Premium üyeliği kullanabilirsiniz ondan bahsedeceğim.

 

S

 

potify, oldukça popüler bir müzik servisi bildiğiniz gibi. Arşivi en geniş servis diyebilirim. WWE güreşçilerinin giriş müziklerinden tutun; dizi müzikleri, film müzikleri ve daha birçok farklı kategorinin müziklerinin ev sahibi. Böyle olunca iki farklı abonelik türü sunuyor.

 

Bu kadar geniş olduğu için haliyle dinleyici kitlesi de yüksek bir servis. Dolayısıyla kullanmak için tercihinize göre aşağıdaki üç üyelikten birisini seçerek hesap oluşturmanız gerekiyor. Not: Bazı ülkelerde [Türkiye dışındaki okurlarımız için (ücretli üyelik alımları sadece 13 yaş ve üzeri ile 16 yaş ve üzeri]) ile sınırlandırılmıştır.

 

ücretsiz üyelik (Spotify Free)

Bu üyelikte, 0,00 TL karşılığında bir hesap oluşturursunuz. Şarkıları dinlerken yüksek kalite seçeneği ve çevrimdışı dinleme özellikleri kapalı olur. Şarkı aralarında atlama sınırınız olur. Yani her şarkı sonrası veya birkaç şark sonrasında reklam eşlik eder.

 

Yukarıda da söylediğim gibi, sizden ücret talep edilmez müzikleri her zaman açıp bu koşullarda dinleyebilirsiniz.

üniversite üyeliği (öğrenci)

Normal şartlarda servisin fiyatı aylık 13,99 TL olarak belirlenmiş durumda. Ancak firmaya yaptığınız öğrenci belgesi ibrazı sayesinde üniversite okuduğunuz yıllar boyunca üyelik aylık 6,99 TL olarak fatura edilir.

 

Kampanya 12 ay ile sınırlıdır; yılın sonunda tekrar öğrenci belgesi ibraz edilerek bir yıllık indirim tanımlanması sağlanabilir. Normal üyelikte tüm ayrıcalıklar sağlanır. Sadece fiyatı yüzde 50 indirimli olarak uygulanır.

 

 

aile planı üyeliği (aile üyeliği)

Oluşturan aile bireyi ile beraber toplamda 6 hesabın tek bir hesaba bağlı olması; herkesin bireysel hesaplarıyla giriş yaparak kendi oynatma listeleri ile tüm Premium özelliklerinden yararlanması sağlanır. Servis aylık 20.99 TL olarak fatura edilir.

 

Herkesin aynı adreste ikâmet etmesi gerekmektedir. Servis tek bir hesaba fatura edilir. O hesaptan ödeme takip edilir. Yetkili kişi olarak da atanır. Üye davet edip, ekleme ve çıkarma işlemleri ona aittir. Bu serviste şu anlık mobil ödeme yapılamamaktadır.

 

 

premium üyeliği (tam üyelik)

Bu üyelik ile servisin tüm özelliklerinden -nimetlerinden- faydalanmak mümkündür. Ayda 13,99 TL ödeyerek; çevrimdışı şarkı dinleme, yüksek kalitede şarkı dinleme, reklamsız “sınırsız atlama ile” şarkılar arası hızlı geçiş; Spotify şarkılarını 3 farklı cihaza indirme özelliği (cihaz başı 1,000 şarkı) ile sınırlıdır.

Gelelim kampanya koşullarına:

Bireysel Vodafone FreeZone üyesi olmanız gerekli. Aşağıdaki linke Vodafone numaranızı ve güvenlik kodunu girdikten sonra onay SMS’inde gelen kodu da girerek son ekranda Spotify hesabınızla Vodafone hesabınızın ilişkilendirilmesini kabul ettikten sonra üyelik başlar.

Not: İşlem yapılan hesap daha önce deneme veya ücretli olarak tam üyelik almamış olmalı. Bu kapsamda 3 ay ücretsiz üyelik sunulur. İptal etmek için: IPTAL yazıp 5800’a mesaj atmanız gerekli. Spotify hesabınızdan ödeme yönetimi devre dışı olur iptal yapana kadar.

https://www.vodafone.com.tr/SpotifyPortal/src/spotify.php

 

Twitch’de Abone Olma Sistemi!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz