Spotify Premium üyeliği yaz ayı boyunca sadece 0,99 TL!

0
Spotify yaz ayı Premium fırsatı

Spotify Premium aboneliğini ilk kez deneyecek olanlar yaz dönemi boyunca ,Haziran – Temmuz – Ağustos, sadece 0,99 TL ödeyerek kullanabilecekler.

Özellikle müzik ve Podcast’leri takip etmeyi seviyorsanız ve henüz ücretli hesabınız olmadıysa bu teklif tam size göre.

Asus yeni oyuncu faresi Rog Strix Carry modelini duyurdu

Fırsattan yararlanmanız durumunda ilgili banka / kredi kartınıza sadece 99 kuruş ücret yansıyacaktır. Akabinde Eylül ayı geldiğinde iptal etmemiş olursanız 13,99 TL standart ücret çekimi gerçekleştirilir.

İşlem tamamlandıktan hemen sonra üyeliğiniz başlar ve hesabınız Spotify Premium‘a bağlanır. Bu sayede müziklerde reklam olmaz, istediğiniz kadar atlama hakkınız ve cihaz başı 1.000 şarkı indirme hakkınız olur. Bu işlem üç cihazla limitli olmakla beraber ayda bir söz konusu cihazı bir kere çevrimiçi bağlamanız ve tekrar indirmeniz gereklidir.

Kampanya detaylarına buradan ulaşabilirsiniz.

Kampanya 30 Haziran 2019 tarihine kadar geçerlidir. Peki siz Spotify Premium üyeliğini ne zamandır kullanıyorsunuz? Yorumlarda belirtmeyi unutmayın.

Spotify İsveçli bir müzik veri akışı ve podcast servisi olup aralarında Sony, EMI, Warner Müzik Grubu, The Orchard ve Universal’in de bulunduğu bir dizi seçkin bağımsız plak şirketlerinden seçilmiş müziklerin sınırsızca dinlenmesine izin vermektedir. Kuruluş tarihi: 23 Nisan 2006

Cevapla

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz