Samsung sömestr tatili için indirim fırsatı sunuyor

0
Samsung sömetr indirimi

Samsung sömestr indirimi ile yeni fırsat sunuyor. Yarıyıl tatiline özel olarak düzenlenen kampanya, tablet bilgisayarları kapsıyor.

Ülkemizde daha çok telefonlarıyla tanınan Koreli teknoloji devi, tablet bilgisayarlar için de fırsatlar sunmaya başladı.

Samsung sömestr indirimi başladı!

Samsung sömestr indirimi 2

Sadece Samsung’un online satış mağazasında geçerli olan kampanya 31 Ocak tarihine kadar satın alınacak tüm tabletleri kapsıyor. Kampanya kapsamında yine Samsung’un online mağazasında Galaxy Tab S6 veya Galaxy Tab S5e tablet satın alanlara özel indirimle Türkçe klavyeli kılıflar da çok uygun fiyatlarla satın alınabilecek.

Güzel bir hediye seçeneği için dileyenler, satın alacakları Galaxy Tab S6 için gri renkli Türkçe klavyeli kılıfa 1.299 TL yerine sadece 149 TL’ye ya da Galaxy Tab S5e için siyah renkli Türkçe klavyeli kılıfa 899 TL yerine sadece 99 TL’ye sahip olabilecek.

Samsung sömestr indirimi kapsamında aşağıdaki bağlantıda yer alan tablet bilgisayarları satın almanız durumunda Katma Değer Vergisi (KDV) dahil fiyatlar üzerinden yüzde 18’lik bir indirim söz konusu olacak.

İndirimler sadece Samsung Shop web sitesinde geçerli olacak.

Kampanya kapsamında satışa sunulan ürünler için:

https://shop.samsung.com/tr/tabletler-278

https://shop.samsung.com/tr/tablet-3

Cevapla

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz