PASSOLİG Kart’a Nasıl Başvuru Yapılır?

0

Spor Toto Süper Lig’in 2017/2018 sezonuna yaklaşıyoruz. 2 ay 1 hafta gibi bir zaman kaldı. Yeni sezonda PASSOLİG Kart almanızı tavsiye ederiz. Mobil Ödeme / Kredi Kartı, Banka Kartı ve Debit Card / Nakit Ödeme seçenekleriyle mevcut. Takımınıza göre yıllık aidat değişmekte. Beşiktaş, Galatasaray gibi büyük takımlarda yıllık 33 ₺ alınmakta. Fenerbahçe’de ise 30 ₺ / yıl Kartınızı sipariş ederken 7 ₺ Kurye Bedeli ile ödeme sağlıyorsunuz. Mobil Ödeme ile alım yapılması durumunda 2.50 ₺ ek ücret yansımakta. Faturasız Hat’larda alımlarda bakiyeden anında düşülecek olup, Faturalı Hat’larda alım yapıldığında en yakın fatura kesim tarihinde + 40 ₺ eklenerek kesim yapılır.

Türk  Telekom Mobil Müşterilerine 10 ₺ indirim sağlanmakta. 2000 adet şifre ile sınırlı kampanya şifreleri 14 Ağustos 2017’ye kadar geçerlidir. Ben şifremi aldım. Passolig Kartı da son gününden önce sipariş etmek gerekli. Ayrıca hatırlatma mevcutta PASSOLİG Kart’ı olanlar 2. bir kart çıkartabilir. Örneğin hem Galatasaray hem Fenerbahçe logolu kartınız var. FB/GS derbisine giremezsiniz.  Kampanya indirim şifresi Türk Telekom ödemelerinde 1 ₺ ücretlendirilir. (3544 SMS) 31 ₺’ye büyük takımların kartına başvurmuş oluyorsunuz.

Gelen kuryeye Kimlik ibrazı yaparak kartınızı teslim alabilirsiniz. Şifrenizi oluşturmak adına Müşteri Hizmetlerini arayabilirsiniz. 0850 724 33 44. Kartınızın arka yüzünde siteye yüklediğiniz fotoğrafınız koyulacaktır. Ön yüzünde takım kartı aldıysanız o takımın logosu. Takımsız kart ise, takım logosuz olacak. Tüm maçlara giriş için takımsız  / logosuz kart almanız gerekli.

https://www.passolig.com.tr/ üye olarak başvuruyu başlatabilirsiniz.

Başka bir haberimizde görüşmek üzere; herkese mutlu haftalar.

Cevapla

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz