MediaMarkt Yarı Yıl Tatili indirimi başladı. 2021 sömestr dönemde öğrenciler sevdikleri ürünleri indirimli olarak alabilecekler. Okulların tatile girmesiyle dinlenme fırsatı bulan öğrencilere özel MediaMarkt’ın “Yarı Yıl Tatili” kampanyası devam ediyor. MediaMarkt Türkiye, hala hediye almamış ebeveynler veya elektronik ürünlerini yenileyecek tüm teknolojiseverler için akıllı telefonlardan televizyonlara, kulaklıklardan hoparlörlere ve dizüstü bilgisayarlardan tabletlere kadar birçok üründe gerçekleştirdiği indirimlerini devam ettiriyor.

MediaMarkt Yarı Yıl Tatili

Geçtiğimiz hafta okulların tatile girmesiyle öğrenciler, yoğun bir eğitim ve öğretim döneminin ardından dinlenme fırsatı buldular ve aldıkları başarılı karnelerle de hediye beklentisi içine girdiler. Avrupa’nın açık ara bir numaralı elektronik perakendecisi MediaMarkt ise öğrencilere henüz karne hediyesi almamış ebeveynler ve aynı zamanda elektronik ürünleri yenilemek isteyen tüm teknolojiseverler için geçtiğimiz hafta başlattığı “Yarı Yıl Tatili” kampanyasını bu hafta da devam ettirme kararı aldı. MediaMarkt’ın hem mağazalarında hem de mediamarkt.com.tr’de 29 Ocak tarihine kadar devam ettireceği kampanyası kapsamında öğrencileri hem eğlendirecek hem de okullarında onlara destek olacak birçok ürün bulunuyor.

Tabletlerde indirim devam ediyor

Bu ürünler arasında en çok dikkat çeken, uzaktan eğitim sisteminde öğrencilerin de en çok tercih ürünlerden olan tabletler oldu. Kampanyada Huawei’in 3 farklı modeli indirime girerken bunlar 1.699 TL’den satılan Matepad T10S, 2.399 TL’den satılan Matepad T10.4 ve 4.799 TL’den satılan Matepad Pro 10.8″ oldu. MediaMarkt Türkiye, öğrencilerin okul yaşamına yardımcı olması için Casper C350.6287-8U00T 14″ bilgisayarı da 5.349 TL’den satıyor.

Müzikseverler için hoparlör ve kulaklıklarda indirim bulunuyor

Öğrencilerin en çok seveceği ürünlerden taşınabilir hoparlör ve kulaklıklarda da çeşitli indirimler bulunuyor. MediaMarkt Türkiye JBL Tune 215TWS Gerçek Kablosuz Kulak İçi Kulaklığı 629 TL’den satarken kulaklığın siyahbeyaz ve pembe seçenekleri bulunuyor. Ulaşılabilir fiyatlı bir kulaklık tercih edeceklere MediaMarkt, PHILIPS TAUN102 Kablosuz Kulak İçi Kulaklığı 169 TL’den sunarken sevdiklerine daha renkli bir kulaklık hediye etmek isteyenlere de PHILIPS SHK2000 Çocuklar İçin Kulak Üstü Kulaklığı Mavi Yeşil ve Pembe / Mor seçenekleriyle 179 TL’den satıyor. SONY WI.C310 Kablosuz Kulak İçi Kulaklık ise MaviGold ve Beyaz renk seçenekleriyle 219 TL’den satılıyor. Tercihini taşınabilir hoparlörden yana kullanmak isteyenler özel olarak da JBL Flip 5 farklı renk ve model seçenekleriyle 1.049 TL’den sunuluyor.

MediaMarkt’ın yarı yıl kampanyasında akıllı telefonlar da bulunurken bu kategoride indirime giren ürünlerin fiyatları 3.199 TL ile 16.499 TL arasında değişiyor. Kampanyalarında indirim gerçekleştirdiği ürünleri geniş fiyat aralıklarıyla tüketicilerin beğenisine sunan MediaMarkt Türkiye, bu vizyonu doğrultusunda televizyonlarda düzenlediği indirimlerle kampanyalı ürünlerini 1.249 TL ile 32.999 TL arasında sunuyor.

İçeriklerimizden anında haberdar olmak için tarayıcı bildirimlerini açabilirsiniz.

Google News Abone Ol

Bizi Google Haberler üzerinden takip edebilirsiniz

Cevapla

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz