MediaMarkt tatil kampanyası devam ediyor!

0
MediaMarkt indirim

MediaMarkt sömestr indirimleri devam ediyor. Geçtiğimiz hafta başlayan fırsatlar, tatil süresince devam edecek. Öğrenciler indirimli ürün alacak.

Ülkemizde perakende satış mağazaları arasında yer alan mağaza, birçok ürünü bir araya getiriyor. Sömestr kapsamında indirimlerle buluşturulan ürünler kriterleri sağlamanız durumunda alışveriş kredisiyle de alınabiliyor.

MediaMarkt sömestr indirimleri

MediaMarkt

26 Ocak tarihine kadar geçerli olan indirimlerde belirli ürünler indirimle buluşmuş durumda.

Kampanya kapsamında karne hediyesi olarak öğrencilere özel Logitech 402 Oyuncu Mouse 249 TL’den, G(ge) 332 Oyuncu Kulaklığı ise 299 TL’den satışa sunuluyor. Öğrencilerin en çok istediği hediyelerden olan akıllı telefonlarda da indirimler sunan MediaMarkt, bu kapsamda Apple iPhone XR 64 GB’ın fiyatını 5.899 TL’ye indirirken, Alcatel 1T 7 inç tablet hediyeli TCL Plex akıllı telefonu ise 2.699 TL’den satışa çıkarıyor.

Kampanya kapsamda dev ekran televizyonlarda da fırsatlar sunuyor. Kampanya ile Grundig 123 ekran 4K UHD akıllı televizyon 2.999 TL’den satılırken aynı zamanda peşin fiyatına 12 taksit imkanı da bulunuyor.

Kampanya ile birlikte öğrencilerin hem ders çalışmak hem de eğlenmek için kullanabileceği Lenovo Ryzen 7 işlemcili dizüstü bilgisayar 3.699 TL’den satılırken tüm Lenovo dizüstü bilgisayarlarda da yüzde 15 indirim bulunuyor.

Cevapla

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz