Maximum: Tatilbudur’dan 75 TL MaxiPuan!

0

Türkiye İş Bankası’nın resmî kredi kartı olan Maximum Kart’ın kampanyalarında sona ermek üzere olanlar olduğu gibi yeni başlayan ve süresi olan birçok kampanya var. Bugün itibariyle, “Tatilbudur’dan 75 TL MaxiPuan” kampanyası başlamıştır.

Kampanya detaylarını siteden aldım. Aşağıda bulabilirsiniz.

1-31 Mayıs tarihleri arasında Tatilbudur’dan tek seferde yapacağınız 2500 TL ve üzeri ilk peşin veya taksitli alışverişinizde;

• Kampanyaya bu sayfadan veya SMS göndererek katıldığınızda 50 TL MaxiPuan!
• Maximum Mobil’den katıldığınızda ise 75 TL MaxiPuan!

Katılımınızı kampanya dönemi içinde dilediğiniz zaman (alışverişinizden önce veya sonra) yapabilirsiniz.
Katılmak için: 3 farklı şekilde katılım sağlayabilirsiniz.
• Maximum Mobil uygulamasında “Kampanyalar” bölümünden ilgili kampanyadaki “KATIL” butonuna tıklamanız yeterlidir. Uygulamayı telefonunuza indirin: maximum.com.tr/indir
SMS göndererek kampanyaya katılmak için TATILBUDUR yazıp boşluk bırakarak harcama yapılan/yapılacak kartın son 6 hanesiyle birlikte banka sisteminde kayıtlı cep telefonu numarasından, İş Bankası kart sahipleri 4402’ye, Ziraat Maximum Kart sahipleri 4757’ye SMS göndermelidir. Gönderilecek SMS’ler, GSM operatörlerinin kendi tarifeleri üzerinden ücretlendirilecektir.
• Hemen bu sayfadan katılmak için “Kampanyaya Katılın” butonundan açılan formu doldurup “Gönder”e tıklayabilirsiniz.
Unutmayın, 75 TL MaxiPuan sadece Maximum Mobil’den katılımlarda geçerli.
Uçak bileti alımları kampanyamıza dahil değildir.
Kampanyaya dâhil olan kartlar:  İş Bankası Bankamatik Kartları, İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları (Maximum, MercedesCard, Maximiles, İş’te Üniversiteli), Ziraat Maximum Kartlar.
Kampanyaya dâhil olmayan işlemler: Şirket Kredi Kartı, Vadematik Kart, Aidatsız Kartlar ile yapılan işlemler, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, iptal ve iade işlemleri, Maximum POS cihazından yapılmayan işlemler kampanyaya dâhil değildir.
Ödül kullanımı: MaxiPuan’larınız kampanyanın sona ermesini takip eden 7 iş günü içinde kampanyada kullandığınız kartınıza yüklenecektir. MaxiPuan’ların son kullanma tarihi 19 Haziran 2017 (bu tarih dâhil)’dir. Maximiles’a yüklenen puanlar MaxiMil’e dönüştürülemeyecek ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamayacaktır. Kampanya kart bazında değil müşteri numarası bazındadır. Bir müşteri kampanyadan bir defa faydalanabilir ve en fazla 75 TL MaxiPuan kazanabilir. Ziraat Maximum Kart sahipleri sadece SMS göndererek katılabilir ve en fazla 50 TL MaxiPuan kazanabilir.”
Kampanya adresi: Maximum Kampanya
İş Bankası Maximum Kart sahipleri 75, Ziraat Bankası Maximum Kart sahipleri 50 TL MaxiPuan kazanabiliyor, hatırlatmak istedim.
Başka bir haberimizde görüşmek üzere; herkese iyi haftalar dilerim.

Cevapla

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz