LG Acapella yarışmasıyla Q60 hediye ediyor

0
LG Acapella Yarışması

LG, hem eğlenmek, hem de LG’den birbirinden güzel hediyeler kazanmak isteyen tüketicilere özel online bir yarışma sunuyor; LG Acapella. LG Acapella ile kendi özgün müziğini hazırlayarak sosyal medyada paylaşarak hediye kazanabilirsiniz. Paylaşımlar, hem müziklerinin içeriğine, hem de sosyal medya üzerinden sağladıkları etkileşime göre değerlendirilecek.

Yarışma katılan katılımcılar, LG Q60 akıllı telefon, LG Bluetooth Sound Bar ya da LG WebOS Smart TV 43’’ hediyelerinden birini kazanma şansı yakalıyor. Yarışmaya katılmak için www.lgacapella.com internet sitesine girmeniz, sitede bulunan 20 figürden 8’ini seçip sıralayarak kendi özgün müzik içeriğinizi oluşturmanız gerekiyor. Oluşturduğunuz içeriği de kendi sosyal medya hesaplarınızdan #lgacapella hashtag’i ile paylaşmanız gerekiyor.

15 Şubat 2020’de sona erecek yarışmanın kazananları, jüri tarafından yapılan değerlendirmenin ardından www.lgacapella.com internet sitesinde 6 Mart 2020 tarihinde açıklanacak.

LG Acapella Yarışması Hediyeleri

LG Acapella yarışması ile hediye edilecek LG ürünleri üstün ses özellikleriyle de dikkat çekiyor. Kompakt boyutlu hepsi bir arada LG Bluetooth Sound Bar mükemmel dengede, kaliteli ses ve güçlü bas sunuyor. Sinematik DTS:X 3D Surround ses ise, çok boyutlu premium sinema ses kalitesini LG Q60’la mobil telefona taşıyor. LG Q60, daha yüksek ve daha net ses sunmasının yanı sıra, geliştirilmiş basları, özel ekolayzerı, genişletilmiş ses alanı ve sağladığı konuşma netliği ile, cep telefonunda görüntü kalitesinin yanında, üstün ses kalitesi de arayanların ilgisini çekiyor.

Daha fazlası için teknokroki.com adresini takipte kalın. İçeriklerimizden anında haberdar olmak için tarayıcı bildirimlerini açmayı unutmayın.

Cevapla

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz