Apple-muzik-uyeolmak

Merhaba. Bugün sizlere iOS (iPhone, iPad) gibi cihazlara özgü (kartsız ve deneme sürümlü uygulamaları derledim.)

Abonelik bitişine son 24 saat kalaya kadar iptal edilmezse ücret yansıtılır ve abonelik uzatılır.

iOS’a özel olan ödeme yöntemi: Mobil ödemedir. (Google Play Store)’a nazaran daha çok uygulamada geçmektedir.

Eskiden Spotify’da bu yolla alınabiliyordu ama kaldırıldı.

BluTV (Deneme Üyeliği)

Normal fiyatı 14.99 TL / ay olan BluTV, ilk 7 gün ücretsiz kullanılabiliyor. Servisi iptal etmezseniz iTunes Store; kayıtlı kredi/banka kartı, mobil ödeme ya da cüzdan bakiyesinden tahsil edilir.

Netflix (Deneme Üyeliği)

İlk kez Netflix üyesi olacaksanız 15,99 TL, 27,99 TL veya 39,99 TL olan paketlerden birine 30 gün boyunca ücret ödemeden abone olunabiliyor.  Aynı şekilde iptal edilmezse seçilen plan fatura edilir.

Apple Music (Deneme Üyeliği)

İlk kez Apple Music üyesi olacaksanız bireysel plan (aylık) ya da aile planı (aylık) paketlerini seçmeniz durumunda 90 günlük deneme üyeliği alabilirsiniz. İlgili deneme bittiğinde bugünden hesap edelim: 20 Ocak 2019’da sizden ücret tahsil edilir. Aldıktan sonra ücret ödemeyecekseniz hemen iptal edin ve 3 ay dinledikten sonra iptal edilsin.

Not: tek ödemeli parçalar satın aldığınızda Windows PC ve Android telefonlarda da kullanılabilir hatta o cihazlardan da satın alınabilir.

Fizy (İndirimli Üyeliği)

Eski adıyla Turkcell Müzik olan Fizy, ilk 3 ay indirimli olarak sunuluyor. (Ücretlidir) Turkcell aboneleri dışındakilere teklif farkı var mı bilmiyorum.

S Sport Plus (Deneme Üyeliği)

Yeni bir girişim olan S SPORT HD’nin servisi S Sport Plus’ta aynı şekilde aylık plan seçilirse 30 gün ücretsiz sunulur.

Şimdilik bu kadar derledim. Daha fazla böyle uygulama varsa konuyla ilgili cevatemre@teknokroki.com dan bana ulaşın yazının 2.sini yayımlayalım.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz