İlk üyelikte ücretsiz denemesi olan müzik servisleri!

0
Spotify yaz ayı Premium fırsatı

Bildiğiniz üzere günümüzde pek çok müzik servisi bulunuyor. Bu servisleri kullanmak içinde abonelik bedeli adı altında ücretler ödemek gerekiyor. Bu yazımızda da ilk ay ücretsiz denemesi olan müzik servislerini sizlere derledik.

Üstelik bu servislerden bazılarını üniversite öğrencisi olmanız durumunda yüzde elli indirim ile kullanabilirsiniz.

Spotify Premium deneme ve Vodafone kampanyası

Spotify’ı ilk kez Premium olarak kullanacağınız bir hesap için 30 Haziran‘a kadar 0,99 TL ödeyerek 3 aylık alabilirsiniz. Ayrıca mevcutta Premium kullanıp son birkaç aydır free üyelik kullananlarda 3 ay 13,99 TL kampanyasını kullanabilirler.

Vodafone abonesi olanlar, daha önce Premium kullanılmayan bir Spotify hesabına numaralarını bağlamaları durumunda 3 ay ücretsiz üye olabilirler. Bunun için Vodafone Yanımda → Dijital Servisler → Spotify sekmelerini takip edin.

Ödeme Vodafone üzerinden yönetileceğinden iptal etmek istediğinizde hattınızdan IPTAL yazıp 5800’a gönderirseniz üyeliğiniz yenileme tarihinde iptal olur. 3 aylık fayda için 3. ay iptal etmeniz gerekir. İptali ilk aydan yaparsanız bir ay kullanmış olursunuz.

Sonrasında aylık 13,99 TL ödemek durumundasınız. Üniversite öğrencisi iseniz bilgilerinizi doğruladıktan sonra 12 ay boyunca aylık 6,99 TL ödeyerek kullanabilirsiniz.

Apple Music

Apple Müzik’te ücretsiz deneme hakkınız olmuyor. Sadece ilk ay üye olurken bedel ödemiyorsunuz. İkinci ay ve sonrasında aylık 13.99 TL ödeme yapmanız gerekiyor. Yine üniversite öğrencisi olduğunuzu doğrulamanız durumunda aylık 6,99 TL ödeyerek kullanabilirsiniz.

Deezer Music

Fransız merkezli olan Deezer Music ilk ay deneme sürümü sunuyor. Bu platformda öğrenci indirimi yok ancak diğer platformlar göre en ekonomik olanı diyebiliriz. Deneme için aylık deneme başlattığım bir servis oldu. Aylık üyelik bedeli 9.99 TL olarak fatura ediliyor.

Türk Telekom – Muud

Eski adıyla TTNET Müzik, ilk ay ücretsiz ardından 6 ay indirimli ve sonrasında standart liste fiyatından sunulan müzik dinleme servisi.

Kullanmak için Türk Telekom abonesi olmak gerekmiyor. Mobil ödeme, kredi/banka kartı ve e-pin ile Premium üye olunabiliyor.

Siz hangi servisi kullanıyorsunuz? Yorumlarda belirtebilirsiniz.

Cevapla

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz