GNÇ uygulamasında gençleri birçok sürpriz bekliyor

Turkcell’in gençlere özel operatör bağımsız kullanılabilen uygulaması GNÇ sürprizler, hediyeler ve fırsatlar sunmaya devam ediyor.

0
GNÇ

Turkcell’in gençlere özel operatör bağımsız kullanılabilen uygulaması GNÇ sürprizler, hediyeler ve fırsatlar sunmaya devam ediyor. GNÇ uygulamasına giren gençler, her hafta sürpriz ödüllü yarışmalara katılabiliyor, ücretsiz GB kazanıyor. Ayrıca birbirinden ünlü markaların GNÇ’ye özel ayrıcalıklarından faydalanabiliyor.

Dünyanın ilk dijital operatörü Turkcell’in 26 yaş altında tüm operatör hat sahibi ya da kullanıcısı olan abonelerin hizmetine sunduğu mobil uygulaması GNÇ yenilendi. Yenilenen GNÇ uygulaması gençlere eğlenceli vakit geçirme imkanının yanı sıra pek çok özel fırsat ve avantaj sunuyor.

Yeni GNÇ uygulamasında neler var?

IOS App Store, Google Play ya da Huawei AppGallery’den ücretsiz indirilebilen GNÇ uygulamasında bulunan oyunlar gençlerden büyük ilgi görüyor. Bu oyunlarla gençler boş zamanlarını keyifli şekilde geçirme fırsatı bulurken uygulama içindeki yarışmalarla cep telefonu, alışveriş çeki gibi büyük ödüller kazanabiliyor, ayrıca GB hediyelerinden de faydalanabiliyorlar.

Uygulamanın video platformu olan ‘Challenge TV’ yeni dönemde de gençlere ödüllü yarışmalar sunuyor. Sakızla en büyük balonu yapma, 10 saniyede en fazla limon dilimi yeme gibi ‘challenge’lara katılmak isteyen gençler, çektikleri videoları Challenge TV’ye yükleyerek telefon, tablet, akıllı saat gibi ödüller kazanma şansı yakalıyor. Ek olarak videosu onaylananlara GB hediyesi veriliyor.

Ünlü markalar da GNÇ’de

Yenilenen GNÇ uygulamasında birbirinden ünlü markaların ayrıcalıkları da gençlere sunuluyor. Uygulamada her Pazartesi sürpriz saatlerde düzenlenen ‘özel kampanya’ya katılan gençlere büyük ödüller ve avantajlı teklifler veriliyor. GNÇ yeni dönemde de ‘Çatlat’ kampanyasıyla haftada 2 kez sürpriz internet fırsatları sunmayı sürdürüyor. Turkcell’li gençler her hafta ‘Çatlat’ ile iki kez ücretsiz GB kazanabiliyor.

İçeriklerimizden anında haberdar olmak için tarayıcı bildirimlerini açabilirsiniz.

Google News Abone Ol

Bizi Google Haberler üzerinden takip edebilirsiniz.

Cevapla

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz