Global Ekspress Açılışa Özel Dev İndirimini Başlattı! İşte İndirimli Ürünler

0
Global Ekspres

Glabol Ekspress sektöre hızlı bir giriş yaparak diğer e ticaret siteleri arasından sıyrılmayı kısa sürede başardı. Çünkü burada yüzde yüz yerli sermaye ürün satışı yapılarak bu konuda Türkiye’de bir ilk olma özelliğiyle ön plana çıkıyor. Evinizde ihtiyacınız olan ne varsa Global Ekspress ile temin etmeniz mümkün. Üstelik açılışa özel dev indirimli ürünlerle müşterini buluşturuyor. Hem de bir tıkla zahmetsizce kapınıza kadar geliyor.

Aradığınız Her Şey Burada Var

Global ekspres e ticaret pazaryeri sitesi olarak sektörde devleşmeye devam ediyor. Gıda, süpermarket, giyim, aksesuar, çanta, çocuk, bebek, anne, oyuncak, elektronik, spor, ev tekstili gibi aklınıza gelebilecek her kategoride ürün bulunuyor. Üstelik açılışa özel dev indirimler ile kaliteli ürünleri uygun fiyatlara müşterilerine sunuyor.

Global ekspress indirim süpermarket

Global Ekspress bir alışveriş sitesi olmasının yanı sıra müşterilerine samimi bir ara yüz ve kolay kullanım özelliği olan bir site sunarak istedikleri ürünlere evden, ofisten kolaylık ulaşma imkânı veriyor. 7/24 müşteri memnuniyeti için ücretsiz çözüm merkezleri ile müşteri odaklı çalışıyor sürekli kendini yeniliyor.

Müşteri Memnuniyet Garantisi Veriyor

Global Ekspress yerli sermaye desteği için yüzde yüz Türk malı ürünler kullanıyor. İş ortaklarını da bu şekilde seçerek sektörde önde gelen Pazaryeri e ticaret sitesi olma yolunda ilerliyor. Titiz ve yoğun bir tempo ile çalışan ve piyasadaki tüm Pazar yeri siteleri arasından sıyrılarak hızla ve emin adımlarla büyümeye devam ediyor. Uygun fiyat ve kaliteden ödün vermeden çalışan Global Ekspress e ticaret platformunda sektör devi olmaya hazırlanıyor.

Global ekspress indirim gaming

İndirimler Başladı Fırsatlar Devam Ediyor

Açılışa özel indirimlerde çanta modelleri dikkat çeken ürünlerden. Okul çantaları, sırt çantaları, batan çanta, Spor çanta modellerinse yüzde 30’a varan indimler ve ücretsiz kargo kampanyasıyla kaliteyi ucuza kapınıza kadar getiriyor. Ayrıca dezenfektanlarda, koltuk sehpası modellerinde, ayakkabı ve botlarda, toka ve maskelerde yüzde 40 indirimlerle alıcılarını bekliyor. Daha fazla ürün ve sipariş için https://www.globalekspress.com/ sitesini ziyaret edebilir ve Global Ekspress dünyasının imkanlarından kolayca faydalanabilirsiniz.

Cevapla

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz