Digiturk’ün Yeni Sistemiyle 4K Maç Yayını Nasıl İzlenir?

6
Digiturk

Bildiğiniz üzere bazı zamanlarda her hafta “2 maç” 4K olarak verilebiliyor. İşte bu hafta hem Beşiktaş – Galatasaray derbisi hemde Fenerbahçe – Kasımpaşa maçları beIN SPORTS 4K’da olacak. Peki yeni paket sistemiyle nasıl 4K (Ultra HD) yayın izlenebilir?

DIGITURK 4K PAKETİ NASIL ALINIR?

Yeni paket sistemiyle yayın almanız sadece Süper Lig için gereklidir. Eski sistemde taahhüdünüz olup Süper Lig yayınlarınız yoksa “Sporun Yıldızı Paketi”ne geçmelisiniz. DIGITURK üyeliğiniz yoksa standart taahhütlü liste fiyatlarını vereceğim. Öncelikle 4K destekli bir televizyonunuz olmadan bu servisi alsanız ve kanalı açsanız dahi 4K kaliteye ulaşamazsınızç

Gerekli paketler şöyledir;

  • → DIGITURK PLUS 4K 20 TL
  • → Sporun Yıldızı Paketi kredi kartıyla 79, (aylık faturayla 99 TL’dir.)”İlk 2 ay 49 TL’dir.”

Bu paketleri aldıktan sonra 400.kanal olan DIGITURK 4K / beIN SPORTS 4K’dan sorunsuzca maçları izleyebilirsiniz. Her hafta bir maç beIN SPORTS HD 1 / 4K ile ortak verilmektedir. Diğer maçları 1080i formatta izleyebilirsiniz.

 Digiturk üyeliği ile ilgili birkaç bilgiyi de verelim ki, ileride sorun yaşamayın.

  • → Digiturk yayınlarım kaç faturada kesilir?
  • → Digiturk yayınlarınız ilk üye oluşunuzdan itibaren 1. faturanız ödenmezse veya geçmiş dönem dâhil 3 adet ödenmemiş faturanız varsa yayınlarınız kesilir.
  • → Digiturk’ün spor paketlerine üye olmak istemiyorum nasıl maç izlerim?
  • → 0212 473 73 73 / Online İşlemler’den giriş yaparak tek maç siparişi verebilirsiniz. Maç bedeli tek seferlik fatura edilir.
  • → Borcum olmamasına rağmen ekranda E16-4 hatası var neden?
  • → Açtığınız kanal paketiniz de olmayabilir. Paketiniz o kanalı kapsıyorsa Digiturk’e kayıtlı cep telefonunuzdan ilgili kanal açıkken “E164” yazıp 3555’e SMS yollayabilirsiniz. Tırnakları kullanmadan yollayınız. SMS bedeli alınır.

Üyelik için; https://digiturk.com.tr/paketini-yarat

Başka bir yazımızda görüşmek üzere, hoşça kalın.

6 Yorumlar

  1. Meraba Ufuk Bey; Eski şartlarda evinde internet olmayanlara 33 TL idi bu servis. Şimdi internet olup olmadığına bakılmıyor; direkt 20 TL / ay şeklinde fatura ediliyor. İlgili servis sayesinde DIGITURK 4K kanalı; beIN IZ 4K ve beIN SPORTS 4K’yı sizlere sunuyor. Digiturk ile iletişime geçmek için; destek@digiturk.com.tr ya da 0212 473 73 73’ü arayabilirsiniz. Teşekkürler

Cevapla

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz