DigiturkPlay Ücretsiz SporExtra Kampanyası!

0

DigiturkPlay nedir?

DigiturkPlay Digiturk’un internet üzerinden yayın verdiği platformdur. Normal Digiturk aboneliğine göre daha makul fiyata sunulur. Tek farkı kredi kartınızdan peşin ödeme yapmanızdır. Satın alımı yaparken 9 taksit seçeneğinide kullanabilirsiniz. Vade farkı ödemeden direkt fiyatına taksit yapıyorlar.

 

16-22 ocak tarihleri arasında sürecek kampanya doğrultusunda SporExtra paketi bir aylığına 0,00₺ olarak sunulacaktır. Paket kapsamında sunulan içerikler ise şu şekildedir:

beIN Sports HD, beIN Sports HD 2, beIN Sports HD 3 ve beIN Sports HD 4 kanalları, 91.kanal, ulusal kanallar ve 2 adet yetişkin kanalıdır.

Yayınlar bilgisayar, tablet ve telefon üzerinden aktif bir internet bağlantısı ile izlenebilir. Wi-Fi, 3G ve 4.5G.

 

DigiturkPlay aboneliği taahhüt gerektirmez paketinizi aldıktan sonra, istediğiniz anda iptalini gerçekleştirebilirsiniz. Kredi kartınızda limit yoksa yayınlarınız yenilenme tarihinde kesilecektir. Eğer limit varsa, otomatik ücret tahsil edilip, 30 gün daha yayın verilecektir.

 

 

Paket dahilinde İngiltere Ligi, İspanya Ligi, Brezilya Ligi, Fransa Ligi, NBA, EuroLeague ve Spor Toto Basketbol Süper ligi gibi maç yayınlarını izleyebilirsiniz.

Ücretsiz ayınızdan sonra paketinize göre alınacak ücretler:

  • SD kalite 12,99/ay
  • HD kalite 19,99/ay

Paket aktivasyonu yapılır yapılmaz, yayınlar gelecektir. Hatırlatma eğer maç yayının başını kaçırdısyanız ödemenizi yaparak, maçın kalan süresini izleyebilirsiniz

DigiturkPlay SporExtra

Üye olurken, T.C kimlik numaranızı ve doğum tarihinizi girmeniz gereklidir. Ancak Digiturk güvenilir bir firmadır. Şahsen ben kullanıyorum, bir sorun görmedim.

Sorun yaşıyorsanız DigiturkPlay yardım robotunu veya 0212 473 73 73 nolu Diigturk Müşteri Hizmetlerini arayabilirsiniz.

Eğer 18 yaşından küçükseniz DigiturkPlay’a abone olabilir misiniz?

Cevap: Evet ancak, yaş limitini bilmiyorum 🙂

İletişim adreslerimiz: emre@teknokroki.com veya destek@teknokroki.com

Başka bir haberimizde daha görüşmek üzere, saygılarımla CEVAT EMRE KOYUN

Cevapla

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz