Digiturk Yan Oda Paketleri Artık Turksat’ta!

0

2016 yılında beIN MEDYA GRUBU‘na geçen DIGITURK, eski zamanlardan beri Yan Oda hizmeti de veriyor. Yani bir evde iki farklı odada Digiturk izleme imkânı sunuyor. Örneğin siz salonda maç izlerken farklı bir Digiturk alıcısıyla başka bir odada dizi izlenebilir. Digiturk Yan Oda Servisi ayda 12.50 TL’den başlayan fiyatlarla siz üyelere sunulur.

YAN ODA ARTIK TURKSAT’TA!

Önceden sadece Eutelsat 7A uydusundan yayın sağlanıyordu. DIGITURK üyeliği hem Turksat hem de Eutelsat  uydularından izlenebiliyor. Ben konuyu yukarıdakinden farklı özetleyeyim; Eutelsat’ta birçok HD kanal ve DIGITURK’e özgü kanallar yer alır. Örneğin beIN SPORTS 2, 3, 4, MAX 1 ve MAX 2 Eutelsat’ta HD iken Turksat‘ta sadece beIN SPORTS 1 ve HABER, HD yayın verir. Özel kanaldan kastım Nickeledeon SD / HD, Baby First gibi çocuk kanalları, beIN MOVIES kanallarının hepsi ve HD kalitelisi yer alır, beIN SERIES kanallarının “uydu” yayını yer alır, beIN BOX OFFICE kanalları “uydu” yayını olarak yer alır.

 

  

DIGITURK YAN ODA PAKETLERİNİN İÇERİĞİ

DIGITURK Yan Oda Paketleri şöyle fatura edilir;

Ana üyelikte bulunan paket ya da alt/üst paketlerden birisi üye tarafından seçilir. DIGITURK‘e 12 aylık kullanım / kurulum sözü verilir. Yayınlarınız kurulum sırasında aktif edilir. İkinci uydu alıcısında interaktif özellik yer almaz.  Sadece DIGI KART ve DIGITURK uydu alıcısı verilir. Ana üyelikteki taahhüt bitip Yan Oda taahhüdünüz bitmeden üyelik iptali / sözleşme feshi yapılırsa BTK kurallarına uygun şekilde indirim bedelleri ve cayma bedeli tarafınıza fatura edilir. Online İşlemler hizmetini kullanarak iki uydu alıcısını da görüntüleyebilirsiniz. Alıcılarınızın adresine kayıtlı olup olmadığını öğrenebilir ve gerektiğinde PIN KODU SIFIRLAMA işlemini ücretsiz yapabilirsiniz. Üst pakete geçilmek istenirse DIGITURK 0212 473 73 73 aranarak kanallar hemen eklenebilir. Ayrıca fatura edilecektir. Alt pakete geçmek istenirse cayma bedeli tarafınıza faturalanır.

 • →Ailenin Yıldızı: 12,50 TL
 • →Filmin Yıldızı: 22,50 TL
 • →Sporun Yıldızı: 49,50 TL
 • → Film ve Sporun Yıldızı: 59,50 TL
 • → Yıldız Dolu: 64,50 TL

 

 Faturanızda iki farklı uydu alıcınızın paket içeriği ve ücreti ayrı olarak yazacaktır. Tek faturada iki paketi de ödeyeceksiniz. Örneğin:

 • 001 nolu Ekipman
 • → İletim Hizmeti 2,75 TL
 • → Sporun Yıldızı Paketi 96,25 TL
 • 002 nolu Ekipman
 • → İletim Hizmeti 2,75 TL
 • → Ailenin Yıldızı Paketi 9,75 TL 
 • Ödenecek tutar: 111,50 TL

Bir önemli hususta iki alıcıya da doğru DIGITURK KARTI’nın takılı olduğundan emin olun. Yoksa ekranda E04-4 Dijital Kartı takın hata mesajı gelir ve yayın kesilir.

Bu tekif sadece 31.12.17’ye kadar hem Eutelsat hem de Turksat’ta yapılacak 12 aylık taahhütlü abonelikte geçerlidir. DIGITURK Kanal/Paket içeriğini değiştirme hakkını saklı tutar.

Kampanya linki; http://www.digiturk.com.tr/digiturk-kampanyalari/kampanyayanoda#

Keyifli seyirler dilerim!

Cevapla

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz