Digiturk: Süper Lig Nasıl İnternetten İzlenebilir? (2017) Güncel Anlatım!

0

Evinizde Digiturk aboneliği varsa ve beIN SPORTS (Süper Lig) paketlerinden birine üyeyseniz, nasıl internetten yayın alabileceğinizi anlatacağım. Öncelikle servisimizin adı, “Mobil Süper Lig Paketi”dir. Bu paket vergiler dahil ayda 9.99 TL olarak fatura edilmektedir. Sağladığı avantaj ise, evde yokken bilgisayarda, cepte ve tablette yayın alabilmenizi sağlar. Eğer internetten yayın alıyorsanız, uydu yayınınız şifrelenir. Bu süreç sadece maç saatlerinde işler. (2 saat)

Öncelikle Digiturk’e abone değilseniz, hangi paketleri almanız gerekli onları öğrenelim.

Giriş Paketi 21.99 TL / zorunlu ancak, taahhütlü değildir. DIGITURK içeriğini değiştirme hakkını saklı tutar. Bu paket pahalılaşırsa ücreti direkt faturanıza eklenir. Ancak diğer paketlere taahhüt vereceğinizden 12, 18, 24 ay artık kaç aylık aldıysanız, fiyatı sabit kalacaktır. Evet bu cepte 21.99 TL + tuttuğunuz takıma göre 24 TL’den başlayan fiyatlara Süper Lig Paketleri. Şampiyon olmuş 5 takım harici bir takım tutuyorsanız 24 TL taahhütlü 29 TL taahhütsüz ödeme ile alabilirsiniz.  Bursaspor ve Trabzonspor’u destekliyorsanız 35 TL taahhütlü 45 TL taahhütsüz, Fenerbahçe, Galatasaray veya Beşiktaş’ı destekliyorsanız 53  TL taahhütlü 63 TLl taahhütsüz, Şampiyon olmuş 5 takımın maçlarını istiyorsanız 63 TL taahhütlü 73 TL taahhütsüz, Süper Lig Full Paket 73 TL taahhütlü, 83 TL taahhütsüz olarak izleme imkânı vardır. Ancak lig bitene kadar, indirimli satılmaktadır. Şahsen ben üye olduğumdan biliyorum. 3 Ağustos’a kadar %50 indirimli tanımlanacaktır. Mobil Süper Lig’de 3 Ağustos’a kadar hediyedir.

Ben sizin Süper Lig’e eskiden üye olduğunuzu varsayarak, Mobil Süper Lig’i almayı göstereceğim.

“Mobil Süper Lig” yazıp 3555’e SMS atarak alabileceğiniz gibi; Online İşlemler sayfasından da alabilirsiniz. Online İşlemlerde şu adımları takip ederek alabilirsiniz. Giriş yaptıktan sonra, Paketler/Paket Satın Al/Mobil Süper Lig Paketi adımlarını izledikten sonra, paket faturanıza 9.99 TL karşılığında eklenecektir. Bu paketi alınca, Süper Lig maçlarınızı Digiturk kutunuzda şifreye sokup, bilgisayar, tablet veya telefondan bir cihazdan izleyebileceksiniz.

Kanal logosu:  Digiturk 77.kanal (SD) 87.kanal Türksat HD 377.kanal HD. Mobil Süper Lig  kapsamında maçı bilgisayardan seyretmek için: https://digiturkdilediginyerde.com.tr/canli-spor/spor-toto-super-lig adresine gidip hangi maçı seyretmek istiyorsanız basabilirsiniz. Paketinizde yoksa uyduya göre %50 indirimli şekilde öde&izle ile tek maç alabilirsiniz.

 Digiturk Dilediğin Yerde logosu.

HD servisiniz varsa, Süper Lig maçları internette de size HD  sunulur. Umarım yardımcı olabilmişimdir. Pakete üye olmaktan çok DIGITURK üyeliği hakkında bilgi verdim. 😉 Neyse herkese iyi haftalar dilerim, başka bir haberimizde görüşmek üzere; hoşça kalın.

Cevapla

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz