Digiturk Süper Lig İlk 3 ay 29,99TL Son 4 Gün!

0

Digiturk’ün güzel kampanyalarından birisi daha sona erecek; 03/02/2017’ye kadar abone olmayanlar ise, güzel kampanyayı kaçırmış olacak.

Kampanya kapsamında:

 

Kampanya kapsamında belirtilen indirimler Giriş Paketi ve Süper Lig paketleri ( Süper Lig, Şampiyonlar, Taraftar, Şampiyon Anadolu ve Anadolu Taraftar) için geçerlidir. Giriş paketi ile birlikte seçilen Süper Lig paketi ilk 3 ay ayda 29,99 TL olarak faturalanır. Kampanya kapsamında Giriş + Süper Lig paketi ilk 3 ay 29,99 TL ve kalan aylar 90,99 TL; Giriş + Şampiyonlar paketi ilk 3 ay 29,99 TL ve kalan aylar 79,99 TL; Giriş + Taraftar paketi ilk 3 ay 29,99 TL ve kalan aylar 69,99 TL; Giriş + Şampiyon Anadolu paketi ilk 3 ay 29,99 TL ve kalan aylar 46,99 TL; Giriş + Anadolu Taraftar paketi ilk 3 ay 29,99 TL ve kalan aylar 35,99 TL olarak faturalanır. 1 ay boyunca Spor Extra ve Mobil Süper Lig paketi hediyedir.

Mobil Süper Lig paketi ile webten, cepten ya da tabletten Dilediğin Yerde uygulaması ile paketiniz kapsamındaki Süper Lig maçlarını canlı olarak izleyebilirsiniz. Aynı anda tek bir cihazdan canlı maçlar izlenebilir. Üye olunan paket kapsamı dışındaki maçlar İzle-Öde sistemiyle ayrıca satın alınabilir. Paketiniz dışındaki kanalları Müşteri Hizmetleri’ni (0 212 473 73 73) arayarak veya Online İşlemler aracılığıyla üyeliğinize ekleyebilirsiniz. Digiturk kanal/paket içeriğini ve kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar. Bu hizmet sadece yeni üyeliklerde ve 3 Şubat 2017 tarihine kadar geçerlidir.

Digiturk kurulum:

Kampanya kapsamında Giriş ve Süper Lig paketlerine 12 ay kullanım sözü verilir. Tüm yayınlar Turksat uydusu üzerinden izlenir. 12 ay kullanım sözü ile iç kurulum ve aktivasyon ücretsizdir. İkamet edilen konutun bulunduğu binada ortak Digiturk anten sistemi olmaması halinde ise dış kurulum yapılır. Dış kurulum bedeli talebe göre 60’lık çanak anten için Digiturk’e 60 TL olarak ayda 5 TL olmak üzere 12 ay taksitle veya Digiturk yetkili servisi tarafından kesilen fatura karşılığı, ilgili yetkili servise tek seferde, peşin 50 TL olarak; 90’lık çanak anten için ise Digiturk’e 72 TL olarak ayda 6 TL olmak üzere 12 ay taksitle veya Digiturk yetkili servisi tarafından kesilen fatura karşılığı, ilgili yetkili servise tek seferde, peşin 60 TL olarak ödenebilir. Belediye merkezi dışındaki kurulumlar için yol bedeli yetkili teknik servis tarafından kurulum esnasında alınır.

Uydu alıcısı (Digiturk Irdeto kutu)

12 ay kullanım sözlü bu yeni üyelikte Digiturk uyumlu Irdeto uydu alıcı, üyelik süresi boyunca üyenin kullanımına tahsis edilir. Digiturk uydu alıcısı üyeliğiniz boyunca Digiturk garantisi altındadır, arızalanması durumunda yeni bir uydu alıcı ile değiştirilir.

Kampanya linki: SüperLig ilk 3 ay 29,99

İletişim adreslerimiz:emre@teknokroki.com

Başka bir haberimizde daha görüşmek üzere, saygılarımla CEVAT EMRE KOYUN

 

Cevapla

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz