digiturk-yeni-paket-teklif

Digiturk Sporun Yıldızı Paketi ilk 3 fatura dönemi boyunca 27, kalan 12 fatura dönemi boyunca 109 TL. 3 Mayıs’fa taahhüdünüz bitecekse ve Süper Lig’i izlemek istiyorsanız, mayıs faturanızın gününde bu pakete geçin. Eski adıyla (LİG TV) üyeliğini yaz aylarında 27 TL ödeyerek açık tutun lig sezonunda 109 TL / ay ödeyerek Süper Lig’in tüm maçlarına sahip olun.

beIN SPORTS İLK 3 AY AYDA SADECE 27 TL VE HANGİ KANALLARI SUNUYOR?

Şahsen yabancı ismini sevmediğim ve Digiturk’ü Digiturk yapan isim olduğu için yazıda LİG TV olarak görmeniz muhtemel (bazı kısımlarda)

beIN SPORTS TÜRKİYE kanallarının (beIN SPORTS HD 1, HD 2, HD 3, HD 4, MAX 1 HD, MAX 2 HD ve beIN SPORTS HABER HD) yanı sıra, tüm yerel kanallar örneğin: TRT 1, SHOW TV, tüm DIGITURK çocuk kanalları: TRT ÇOCUK, BBC, DISNEY CHANNEL, DISNEY XD, DISNEY JUNIOR, NICKELODEON SD, NICKELODEON HD gibi Digiturk’e özel kanalları (NICKELEDEON) izleyebilirsiniz. Ayırca;

beIN MOVIES TURK HD, Galatasaray TV, Bursaspor TV, BJK TV ve Fenerbahçe TV (FB & BJK HD) olarak izleyebilirsiniz. Buna ek olarak sadece DIGITURK’e özel olan 1 noldu DIGI kanalı (bu kanal şu anlık beIN SPORTS HABER)’i veriyor ancak bazı zamanlarda promosyon kanalı olabiliyor. Seçili kanalları 1 aylık gösteriyorlar. Ayrıca paket dışı içerikleri de yer alıyor Digiturk’ün. Bunları bu teklifin altında görebilirsiniz.

digiturk-yeni-paket-teklif

Öde&İzle Servisi

Digiturk üyeleri tarafından kullanılabilir. Tek Süper Lig maçı, beIN BOX OFFICE HD kanallarında yer alan en yeni filmlerin satın alımı / kiralaması bu servis ile yapılıyor. Tek Süper Lig maçı alanlar beIN SPORTS üyesi olmak zorunda değildir.

Tek Süper Lig maç fiyatları (TV ve WEB)

FENERBAHÇE – GALATASARAY, – GALATASARAY – BEŞİKTAŞ arasındaki derbiler 80 TL / tek maç, yine aynı takımlar arasındaki maçların WEB yayınları 40 TL / tek maçtır. ttps://www.beinconnect.com.tr/canli-spor/super-ligtır. WEB yayınları üzerinden izlenir. Ayrıca FENERBAHÇE, GALATASARAY ve BEŞİKTAŞ’ın Anadolu takımlarıyla maçları şu şekilde fiyatlandırılır: 50 TL / tek maç, yine aynı takımlar arasında WEB yayınları 25 TL / tek maçtır. Anadolu takımlarının kendi aralarında oynadıkları maçlar 25 TL / tek maç, yine aynı takımlar arasında WEB yayınları 12,5 TL / tek maçtır. İlgili tutar sadece DIGITURK faturanıza yansıtılır. Kısmî bir bedel bulunmamaktadır. Fiyatlar vergiler dahil olup, sadece Digiturk üyeleri tarafından alınabilir. Digiturk’ünüz yoksa Digiturk Play üzerindne haftalık/aylık/sezonluk/yıllık olarak alabilirsiniz. Filmler de ise durum şöyle; beIN CONNECT üzerinden belirli fiyatı üzerinden alınırsa bir kere film bedeli yansıtılıp ömür boyu sizin olur. Digiturk üyeliğiniz bittiğinde beIN CONNECT’e kayıtlı mobil numaranız ile giriş yaparak filmlerinize ulaşabilirsiniz.

 

  

 

Digiturk Online İşlemler ya da beIN BOX OFFICE kanallarındaki mesajdan kiralanan filmler seans başı 5,50 TL’dir. Bu tutar yine DIGITURK faturanıza yansıtılır. Ayın 3’ünde fatura kesim günü (yapılan tüm ücretler yine aynı gün faturanıza eklenir.) Eğer bir sonraki ay ödemek istiyorsanız ayın 4. gününden itibaren film kiralayın veya satın alın. Ya da ayrı olarak Digiturk Play hesabı açıp filmleri kredi kartı ile kiralayabilirsiniz. (Digiturk Play’e daha geç düşüyor ve bazı içerikler hiç gelmeyebiliyor.) Bundan dolayı Digiturk’ü maç izlemek için alıyorsanız bu size sorun yaşatmayacaktır. Maç yanında film izlemek istiyorsanız Film ve Sporun Yıldızı 129 TL fiyatı ile size sunulur.

Digiturk üyeliği ve paket detayları için;

0212 473 73 73 DIGITURK Müşteri Hizmetleri

Keyifli seyirler dileriz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz