DIGITURK Eski Paketlerini Adlarını Değiştirerek Sunuyor!

0

TÜRKİYE FUTBOL FEDERASYONU 1.LİG’inin de yayın haklarını barındıran DIGITURK eski paket yapısında, “Spor Extra” olarak sunduğu paketin içeriğinde; EuroLeague ve şimdiki adıyla Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi vardı. Ancak Yıldızlı Paketleri gelince Sporun Yıldızı Paketi “99 TL”lik paketi alanlar bu ligleri izleyebilir durumdaydı. Abone kaybı yaşadığını gören  Digiturk eski paketini adını değiştirerek geri getirdi! Ailenin Yıldızı 25 TL + 25 TL Mini Spor Paketi = 50 TL faturanız olacak. Eski şartlarda 48.99 TL’ydi. “HD yayın dâhil” Bildiğiniz üzere Digiturk faturalarını ön ödemeli kesiyor. Fakat Mini Spor Paketine özel kısmi bedel (fark) alınmayacak! Sadece 25 TL’lik paket bedeli mevcut Digiturk faturanıza eklenecek! Böylece müjdemizi de vermiş olduk. Fakat Eutelsat uydusu üzerinden diğer beIN SPORTS yayınlarını HD alabilirsiniz. Artık Türksat Digiturk’le Eutelsat Digiturk’ün fiyat farkı da kalmadığına göre geçiş yapabilirsiniz.
Ben Yıldız Dolu Paketi kullandığım için burada listelenen “Avantaj, Plus ve Plus 4K” dışındaki servis/paketler üyeliğimi kapsamaktadır. Bu arada şunları hatırlatmakta fayda var: Digiturk yayınlarınız üç adet ödenmemiş faturanız bulunduğunda “son ödeme tarihleri geçmiş” DIGI FATURA tarafından mesaj atılıp ödeme alınmazsa bir gün sonra kesiliyor. Yayın kesikken 4. faturanız çıkarsa “ödeme yapılmadan” taahhüt indirim bedeli cayma bedeli olarak fatura edilir. 6. fatura dönemine kadar ödeme gelmezse yasal takibe düşersiniz.

Konudan fazla sapmadan fikrimi de vereyim. Açıkçası bu iyi  oldu. Sırf basketbol için Digiturk alanlar 99 TL’ye seyretmek zorundaydı, şu an eski fiyattan izleyebilecekler. “Taahhütleri yoksa geçiş olur yoksa, cayma bedeli faturanıza eklenip öyle düşüş sağlanır.”  Satın almak için; https://goo.gl/Ar2JYw

Başka bir yazımızda görüşmek üzere bol sporlu günler dilerim.

Cevapla

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz