Digiturk’ü İlk 3 Ay Taahhütsüz Denemek İster Misiniz?

0

beIN MEDIA GROUP‘un yan kuruluşu olan DIGITURK‘ü ilk üç aylık süreyle kullanım sözü vermeden denemek ister misiniz?

Digiturk‘ün Kendine Güvenen Kampanyası ile Digiturk yayınları ilk üç fatura dönemi boyunca herhangi bir üyelik sözü verilmeden kullanılabilir.

Ailenin Yıldızı Paketi‘nin içeriği:

Sayacağım kanallar sadece Eutelsat uydusu üzerinde bulunmaktadır:

  • beIN SPORTS HD 2, 3, 4, MAX 1 ve MAX 2
  • Nickeledeon SD / HD
  • Disney XD /Disney Junior
  • Baby TV
  • Duck TV
  • History HD
  • beIN HOME & Entertainment
  • VH+1

Daha fazla kanal mutlaka var fakat bunlar Digiturk‘ün bilindik kanalları olduğu için not düştüm.

beIN SPORTS 90+1‘in anlamı 77 ve 78. kanalların Süper Lig yayını yokken açık olmasıdır. İlgili kanallarda maç başlarsa E16-4 / E18-4 hata mesajları ekranda olacak ve şifresi çözülmeyecek.

 

  

Filmin Yıldızı Paketi‘nin içeriği:

Ailenin Yıldızı kanallarına ek olarak; beIN MOVIES kanalları yer almaktadır. Sayacağım kanallar sadece Eutelsat uydusu üzerinde bulunmaktadır: Bu saydığım kanalların bazılar Turksat uydusunda yer alıyor. Fakat SD kalitede yayın yapıyor.

İLK GELEN DIGITURK FATURASI!

Digiturk üyeliği başlatırken ilk fatura kesim tarihinizde faturanıza çift dönem ücreti yansıtılır. Bunun sebebi Digiturk‘ün ön ödemeli sistemle çalışıyor olmasıdır. Bu bilgi üyelik yapılırken verilmez. Siz sorarsanız verilir. Bu fark sadece ilk fatura dönemi içindir. Örnek vermek gerekirse bugün arayıp üyelik açtırdınız. 10 Aralık – 3 Ocak 2018 – 3 Ocak 2018 – 3 Şubat 2018 dönemleri için fatura kesilecektir. Fatura kesimine 24 gün var. 30 gün + 24 gün = 54 günlük kullanım bedeli fatura edilecektir. 25 TL’lik paketse yaklaşık 50, 45 TL’lik paketse yaklaşık 90 TL’lik bir fatura yani.

HEDİYE KANALLARIN İZLENMESİ!

DIGITURK üyeliği açıldıktan sonra size bahsedilen beIN SPORTS Süper Lig ve beIN MOVIES TURK kanalını seyredebilmek için: 0212 473 73 73 veya Online İşlem Merkezi’ne girerek kişisel verilerinizin DIGITURK ve tüm ilişkili kişi/firma/taşeronlara iletilmesini onaylamalısınız. Bu da üyelik iptali ve sonrasında dakikada bir bayilerin size mesaj atmasına sebep olabiliyor. 

  

Kampanya içerisinde Sporun Yıldızı, Film ve Sporun Yıldızı veya Yıldız Dolu Paket‘e geçiş yapılırsa 12 aylık taahhüt verilmiş olur. Cayma bedeli üyelik kapatılırsa fatura edilir.

Detaylı bilgi ve üyelik için: https://goo.gl/BUvNs5

Keyifli seyirler dilerim.

Cevapla

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz