Digiturk Hediye Cinemaximum Bilet Kampanyası!

0

beIN MEDIA GROUP kuruluşu olan Digiturk üyelerine ücretsiz Cinemaximum bileti hediye ediyor! Ancak şu anda stoklar bitmiş. Her zaman üç yeni filme kampanya düzenleyen Digiturk bazı filmlerde 3000 promosyon kodu verdiği gibi bazı filmlerde 4000 promosyon kodu veriliyor. Bende yararlandığım için sizlere detaylarını aktaracağım.

Şu anda hala tükenmemişse, Yaratık: Covenant filmine şifre almıştım. Bu filmlere nasıl şifre alınır ondan bahsedeceğim.

Maddeleri sıralıyorum;

  • Digiturk üyesi olmak. Film veya Avantaj Paketine (hediyeler hariç) üye olanlar. Yararlanabilecektir.
  • Hediye şifre nasıl alınır? “YARATIK” yazıp, 3555’e SMS gönderilerek veya Digiturk Online İşlemler sayfasından alınabilir. SMS’ler operatörünüz tarafından ücretlendirilir. Faturalı hatlarda 2 SMS ücretidir.
  • İlgili sayfada sizden hangi numaranıza SMS almak istiyorsanız o numaranızı seçmeniz istenir. Seçip butona bastıktan sonra Eğer stokta kod varsa, SMS geleceği bildirilir. Ve DIGITURK başlıklı SMS hattınıza gelir. O şifreyi Türkiye’deki tüm Cinemaximum’larda kullanabilirsiniz. 2D gösterimler için geçerlidir. 3D, IMAX  ve VIP gibi seanslarda geçersizdir. Gişe Görevlisine ilgili şifreyi vererek hediye biletini alabilirsiniz.
  • Bir Digiturk üyeliği sadece bir şifre alabilir. Benim adıma kayıtlı iki uydu üyeliğim var diyorsanız da, sadece biri ile alabilirsiniz. Kampanya kapsamında ilgili filme ücretsiz girişinizi bu şekilde sağlayabilirsiniz.

http://www.digiturk.com.tr/digiturk-uyelerine-ozel/yasameglenceanasayfa

Şu anda bilet kodları tükenmiş. Sadece Yaratık filminin vardı bitmediyse. Üstteki adresi mutlaka sıkı takibe alırsanız, yeni ve güzel filmler geldiğinde anında şifre alabilirsiniz.

Peki Online İşlemler’den nasıl şifre alınır? Hemen anlatacağım.

Bir alttaki görselde kırmızı okla işaret ettiğim yazıya tıklayın.

Aşağıdaki iki kırmızı yazıyı göreceksiniz. Cinemaximum’a basarsanız filmin sayfasını açar. online işlemler yazısına basarak ücretsiz şekilde bilet alınabilir. Bizde o adımı göstereceğiz. Online işlemlere basıp ilgili adımlara geçelim.

İlgili üyelik bilgileri girildikten sonra “GİRİŞ” butonuna basıyoruz.

Digiturk üyeliğinize kayıtlı telefon numara / numaralarından istediğinizi seçip “ŞİFRE AL” diyorsunuz.

Gördüğünüz gibi ben daha önceden şifre aldığım için birden fazla şifre alamazsınız diyor. İkinci bir kutunuz da olsa, alamazsınız. Bir üyelik bir şifre. 4000 şifre ile sınırlı olan kampanyadan 4000 Avantaj veya Film Paketi Digiturk üyesi yararlanabilirler.

Başka bir haberimizde görüşmek üzere; mutlu pazarlar.

Cevapla

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz