Corona virüs sonrası güncel DIGITURK fiyatları!

0

Ticari anlamda zedelenen beIN MEDIA GROUP, Covid19 sonrasında yeni fiyatlarını duyurdu. İşte güncel DIGITURK fiyatları sizlerle. Uydu üyeliğinde henüz ağustos ayına girmediğimiz zam görülmezken, beIN CONNECT’te farklı bir yol izleniyor. Zam anlamında değil tabii. Şimdi dilerseniz geçelim güncel fiyatlara:

Corona virüs sonrası güncel DIGITURK fiyatları ne kadar?

Digiturk fiyatları

Yaptığımız araştırmalarda beIN CONNECT üzerinden Süper Lig Full Paket’e üye olmak isteyen bir kişi kredi kartı varsa 12 taksit yapabilecek. Bununla birlikte Smart TV izleme hakkını eklemezse 588 TL ödemesi gerekecek. Smart TV hakkını eklemesi durumunda ise 708 TL ödeyecek.

Taraftar paketi alacak olan bir kişi ise Smart TV teklifi olmadığından hangi takımı destekliyorsa desteklesin sabit olarak 468 TL’lik bir ücrete tabii tutulacak.

Sunulan bu paketlerin geçerlilik süresi ise: 2019-2020 sezonun sonuyla birlikte 2020-2021 sezonunun sonu. Ortalama bir buçuk sezonluk teklif olarak bu fiyatlar gündeme gelmiş durumda.

Yeni olarak beIN CONNECT yerine TV üyeliği isteyenler ise yine kredi kartına 12 ay taksitle ayda 119 TL ödeyerek Süper Lig’in bütün maçlarını izleyebilirler.

Taksit yapılabilecek kartlar:
-İş Bankası kredi kartları:
-QNB Finansbank kredi kartları:
-Bonus kredi kartları:
-AKBANK kredi kartları:
-World kredi kartları:
-Ziraat Bankası kredi kartları:

Cevapla

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz