Digiturk Abonelerine Özel: “beIN MOVIES TURK HD 30 Nisan 2017’ye Kadar Ücretsiz!”

0

Evinde Digiturk bağlatmış olanlar; Giriş Paketi ile girmiş olanlar; Hali hazırda hediye film paketi veya ücretli film paketi olmayanlar; yayınları televizyondan izleyenler yararlanabiliyorlar.

Digiturk’ün 1.kanalı olan “DIGI” kanalında beIN MOVIES TURK yayınları 30 Nisan 2017’ye kadar tüm Digiturk abonelerine ücretsiz! Her ay bir adet film kanalı bu kanalda ücretsiz yayın yapıyor.

DIGITURK HD Servisi olanlar HD sıralaması öndeyse 17 değilse, 317.kanaldan beIN MOVIES TURK HD ile yayınları 1080i format ta izleyebilirler. Kanalda yayımlanan tüm filmleri dâhildir. Bu kanalı izlediğiniz zaman DIGITURK faturanıza ek ücret yansımayacaktır. Tamamen DIGITURK tarafından ücretsiz sunulmuştur. Dilediğin Yerde uygulamasında, yayın almayı denerseniz, Film Paketine abone olmanız istenir. Sadece DIGI kanalı için geçerlidir.

Kampanya kapsamında detaylı bilgi isterseniz: 0212 473 73 73 DIGITURK Müşteri Hizmetlerini arayabilir veya isterseniz size en yakın DIGITURK bayisine uğrayarak da bilgi alabilirsiniz.

Digiturk Kutunuzda beIN MOVIES TURK HD veya DIGI kanalı yoksa;

Kutunuzun fişini prizden çekin. 3-5 saniye sonra tekrar fişe takın. Kendinize geldikten sonra, Menü/Kurulum/Digiturk Kolay Kurulum/ Türksattan yayın alıyorsanız Türksat, Eutelsattan yayın alıyorsanız ise de, Eutelsat Kolay Kurulum seçeneklerini seçerek kanalları baştan kurun. Eğer kanal gelmezse veya gelip de şifreli gibi gözükürse 0212 473 73 73’ü arayabilirsiniz.

Kanalın logosu.  yayın süresi 24 saat. Digiturk’e özel kanaldır.

Eğer Digiturk abonesi değilseniz hemen başvurmak için: 0212 473 73 73’e telefon edebilirsiniz. 30 Nisan’a kadar bu kanalı da izlemiş olursunuz.

Başka bir haberimizde görüşmek üzere…

Cevapla

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz